Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

akcesoria do dronów Parrot Silnik bezszczotkowy AR.Drone 2.0

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
akcesoria do dronów Parrot Silnik bezszczotkowy AR.Drone 2.0
Parrot Silnik bezszczotkowy AR.Drone 2.0
Opis i dane
Silniki bezszczotkowe zostały zaprojektowane specjalnie dla AR.Drone firmy Parrot tak, aby zagwarantować wysoką wydajność i długą żywotność. Każdy silnik ma moc 15 W i zapewnia 28.000 obr/min przy wznoszeniu. Odpowiada to 3,300 obr/min śmigła. Zakres obrotów silników rozpoczyna się od 10.350 RPM i przechodzi do 41.400 obr/min. Silnik jest podłączony do kontrolera elektronicznego, który również został specjalnie zaprojektowany dla AR.Drone. Do kontroli prędkości silnika stosowany jest mikrokontroler 8-bitowy o niskiej mocy a sama prędkość sterowana jest za pomocą 10 bitowego kontrolera ADC.
Zestaw zawiera 1 silnik z kartą kontrolera oraz 3 krótkie i 3 długie śruby. Dłuższe śruby (plastik) zabezpieczają sterownik elektroniczny silnika na centralnym krzyżu, a krótsze śruby (metal) zabezpieczają sam silnik na centralnym krzyżu.

Opis

akcesoria do dronów Parrot Silnik bezszczotkowy AR.Drone 2.0

Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  ABC DATA S.A.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Parrot Silnik bezszczotkowy AR.Drone 2.0, wpisz 425187 w wyszukiwarce euro.com.pl.