Znajdź podobne
Ostatnio oglądane
Dobre rady
Dobrze znasz ten produkt?
Nie musisz się logować, żeby dodać opinię


Napisanie wartościowej opinii zajmie Ci tylko 3 minuty.

Dodając opinię o produkcie pamiętaj o tym, by ocenić cechy produktu w skali od 5 (rewelacyjny) do 1 (nieudany). Na podstawie tych danych prezentujemy sumaryczną ocenę produktów.

Wypełniając pole „Twoja opinia” staraj się jak najdokładniej opisać produkt i swoje wrażenia związane z jego użytkowaniem.

Wahasz się, czy kupić ten produkt? Zadaj pytanie do opinii.

Każda wartościowa opinia jest nieocenioną wskazówką dla czytających - z pewnością ułatwi im podjęcie właściwej decyzji zakupowej.

Dziękujemy!
Towar archiwalny
Rekomendowane dla Ciebie
Przepraszamy Towar nie jest już dostępny w naszym sklepie.
Proponujemy w zamian
Towary o podobnych parametrach do Towaru wyszukiwanego przez Ciebie
Zobacz Toshiba 50L7335DG

Toshiba 50L7335DG

telewizor LED 3D

nr kat. 352825
5 na 5 ( 22 Opinie )
Zobacz Samsung UE40H6400
Samsung UE40H6400
telewizor LED 3D
nr kat. 1014918
5 na 5 ( 255 Opinii )
Zobacz Philips 50PUH6400/88
Philips 50PUH6400/88
telewizor LED
nr kat. 1058857
5 na 5 ( 15 Opinii )
1 990 zł
39,80 zł x 50 rat
Tylko teraz możesz kupić wymarzony sprzęt w 50 extra ratach. Wybierz sprzęt a my rozłożymy Ci wartość zakupu na 50 extra niskich rat bez żadnych kosztów!
 
 • stopa oprocentowania wynosi 0%
 • prowizja 0%
 • bez uciążliwych formalności

"Raty 50x0%" to oferta promocyjna, dostępna czasowo. Terminy ogłaszamy w sklepach i reklamach.
 

Reprezentatywny przykład dla zakupionych towarów i usług o wartości  3 100 zł:  całkowita kwota kredytu 3 100 zł,  okres kredytowania 50 miesięcy; wysokość raty 62 zł , całkowity koszt kredytu 0 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania 0%.

 Dostawa od: 49,95 zł
produkt w magazynie - szybka wysyłka!
2 790 zł
93,00 zł x 30 rat
W programie "Raty 30x0%" spłatę możesz podzielić na 30 małych, nieoprocentowanych rat.
 
 • stopa oprocentowania wynosi 0%
 • prowizja 0%
 • bez uciążliwych formalności

"Raty 30x0%" to oferta promocyjna, dostępna czasowo.Terminy ogłaszamy w sklepach i reklamach.

 

Reprezentatywny przykład dla zakupionych towarów i usług o wartości  2 800 zł:  całkowita kwota kredytu 2 800 zł,  okres kredytowania 30 miesięcy; wysokość raty 93 zł , całkowity koszt kredytu 0 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania 0%.

 

 Dostawa od: 59,95 zł
produkt w magazynie - szybka wysyłka!
Poznaj prawdziwe doznanie rzeczywistości z aktywną technologią 3D firmy Toshiba
Poznaj prawdziwe doznanie rzeczywistości z aktywną technologią 3D firmy Toshiba
Odkryj świat trójwymiarowego obrazu i przekonaj się, jak barwnie, szczegółowo i realistycznie wyglądają filmy oraz programy telewizyjne. Technologia 3D aktywna umożliwia stałe wyświetlanie obrazu HD 1080p dla każdego oka i zapewnia doskonały obraz 3D – nawet patrząc pod kątem aż 178 stopni.
Odkryj rzeczywistość w Full HD
Standard Full HD gwarantuje niezwykle wyrazisty obraz w rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Korzystaj z domowej rozrywki o wyższym poziomie realizmu, niż kiedykolwiek. Dzięki rozdzielczości dwukrotnie większej niż standardowe telewizory HD, Twój TV dostarczy Ci niesamowitych wrażeń wizualnych, które pozwolą Ci w pełni zanurzyć się w świecie z ekranu Twojego telewizora. Odkryj nowy poziom realizmu dzięki jakości Full HD.
Odkryj rzeczywistość w Full HD
Bezprzewodowa komunikacja Wi-Fi
Bezprzewodowa komunikacja Wi-Fi
Koniec z bałaganem. Z łatwością podłącz telewizor do Internetu i innych urządzeń w sieci domowej eliminując konieczność podłączania kabli. Twój telewizor przekształci salon w multimedialne centrum rozrywki bez uzycia przewodów.
Twoja domowa sieć multimediów
DLNA (Digital Living Network Alliance) oznacza on standard rozpowszechniania mediów (audio, video, zdjęcia) w sieci domowej LAN. Dzięki niej będziesz mógł udostępnić treści multimedialne na ekranie telewizora z innych urządzeń w ramach wewnętrznej lokalnej sieci bezprzewodowej Wi-Fi. Urządzenia wspierające DLNA nie wymagają praktycznie żadnej konfiguracji.
Twoja domowa sieć multimediów
Korzystaj wygodnie z zasobów urządzeń mobilnych na dużym ekranie
Korzystaj wygodnie z zasobów urządzeń mobilnych na dużym ekranie
Funkcja MHL (Mobile High Definition Link) pozwala wygodniej korzystać z zasobów wykorzystywanych z pomocą urządzeń mobilnych, gwarantując lepszy obraz i dźwięk. Poprzez złącze MHL możesz przesłać ze swojego smatphon'a lub tabletu obraz i dźwięk. Dzięki temu możesz cieszyć się grami i filmami w imponującej skali, i z oszałamiającym dźwiękiem. Podczas połączenia ładowany jest także akumulator w urządzeniu mobilnym.
Udostępniaj ekran z laptopa do telewizora bez użycia przewodów
Technologia Intel® Wireless Display pozwala na łatwiejsze niż kiedykolwiek bezprzewodowe przesyłanie zawartości ekranu z urządzeń przenośnych na duży ekran telewizora HD. Oglądaj filmy. Wyświetlaj zdjęcia. Korzystaj z drugiego ekranu, aby móc wykonywać wiele zadań jednocześnie. WiDi jest technologią opracowaną przez firmę Intel i działa wyłącznie z laptopami wyposażonymi w procesor, kartę graficzną i układ WiFi tej firmy.
Udostępniaj ekran z laptopa do telewizora bez użycia przewodów
Inteligenty sposób, aby odkryć więcej
Inteligenty sposób, aby odkryć więcej
Portal Toshiba Places jest zintegrowany z telewizorami firmy Toshiba. Pozwala łatwo korzystać z różnorodnej zabawnej i przydatnej zawartości telewizyjnej - uporządkowanej w kategorie określane jako portale „Places”. Odwiedź Music Place, Video Place, News Place i inne portale Places.

*Uwaga: materiały i ich dostawcy mogą się różnić w poszczególnych krajach.
HbbTV - multimedialny teletext kolejnej generacji
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV) to nowy standard telewizji hybrydowej łączący w sobie typową emisję sygnałów telewizyjnych wraz z multimedialnymi treściami dostarczanymi do telewizora przez szerokopasmowy internet. Jedną z zalet HbbTV jest integracja multimedialnych treści z przekazem telewizyjnym co umożliwia przygotowanie interaktywnych aplikacji telewizyjnych dostarczających alternatywne treści w trakcie transmisji telewizji na żywo.
HbbTV - multimedialny teletext kolejnej generacji
Bądż z bliskim kontakcie dzięki wideorozmowom Skype na dużym ekranie.
Bądż z bliskim kontakcie dzięki wideorozmowom Skype na dużym ekranie.
Utrzymuj dobre relacje ze znajomymi i rodziną, nie wychodząc z domu, dzięki aplikacji Skype przeznaczonej do telewizorów Smart. W połączeniu ze sprzedawaną osobno kamerą Skype możesz prowadzić wysokiej jakości wideorozmowy na ekranie panoramicznym z rozmówcami na całym świecie. Tworzenie nowych kont Skype, dostęp do już istniejących, a także cała nawigacja odbywają się za pomocą pilota do telewizora. Bądź bliżej dzięki komunikacji twarzą w twarz.
Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
Cyfrowe audycje telewizyjne można nagrywać na dysk twardy podłączony do portu USB, aby później oglądać je do woli w dogodnym czasie. Dzięki temu sam tworzysz sobie program telewizyjny i decydujesz co oglądasz. To idealny sposób na zarządzanie swoją kolekcją nagrań gotowych do obejrzenia podczas wypoczynku.

* Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych.
* Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji. Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału.
* Funkcja nagrywania może być dostępna po aktualizacji systemu.
Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
Odtwórz własną kolekcję. Aby wyswietlic swoje zdjecia, posłuchać muzyki lub pooglądać filmy na telewizorze, wystarczy podłaczyc pendrive'a lub dysk do portu USB. Prosty sposób na przeglądanie multimediów na dużym ekranie.
Odbieraj audycje nazjemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD
Telewizor wyposażony jest w zintegrowany tuner naziemnej telewizji cyfrowej drugiej generacji DVB-T/T2 umożliwiający odbiór audycji naziemnych w standardzie HD. Naziemna telewizja cyfrowa poza zwiększeniem ilości programów oferuje lepszą jakość obrazu i dźwięku, a także umożliwia dodanie dodatkowych komponentów, takich jak wiele ścieżek dźwiękowych, w tym także dźwięk przestrzenny, szczegółowy przewodnik po programach (EPG). Możliwe jest także dodawanie usług interaktywnych oraz płatnych serwisów.
Odbieraj audycje nazjemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD

 • Technologia 200 AMR (Active Motion & Rate) doskonale oddającą charakter dynamicznych transmisji sportowych oraz kina akcji.


 • Wybrane aplikacje dostępnę na platformie Toshiba Smart TV


  Tuba FMYouTubeVOD TVP PLWP TVorangeVOD OnetFacebookTwitterSkypeGazeta plGazeta pl
Dane techniczne
telewizor LED 3D Toshiba 50L7335DG
Obraz   
Ekran  50 cali / 126 cm, 16:9
Rozdzielczość Full HD, 1920 x 1080
Technologia 3D aktywna (migawkowa)
Zakrzywiony ekran (Curved) nie
Tuner DVB-C - cyfrowy kablowy, DVB-T/T2 - cyfrowy naziemny, analogowy
Podświetlenie matrycy  Edge LED
Optymalizacja ruchu  Active Motion&Resolution 200
Kontrast statyczny 3000 :1
Kontrast dynamiczny Mega
Jasność ekranu  400 cd/m2
Czas reakcji matrycy 6,5 ms
Funkcje poprawy obrazu  Resolution +, AutoView, czujnik oświetlenia zewnętrznego, DNR - cyfrowa redukcja szumów, cyfrowy filtr grzebieniowy 3D, Tryb Hollywood
Dźwięk   
System dźwięku przestrzennego Virtual Surround Sound
Moc głośników  2 x 10 W
Regulacja tonów wysokich / niskich  tak
Korektor dźwięku  tak
Funkcje dodatkowe dźwięku  Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, Audyssey EQ, Audyssey Volume Extension, Audyssey Dynamic Volume, Audyssey ABX
Funkcje sieciowe i multimedialne   
Smart TV tak
Wi-Fi tak
DLNA tak
HbbTV tak
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB  tak
Komunikacja dodatkowa  Wi-Fi Miracast, WiDi - Intel Wireless Display, MHL - Mobile HD Link
Funkcje Smart TV  Toshiba Places, Skype ready - opcjonalna kamera, Toshiba AppsConnect, Toshiba Cloud TV, przewodnik multimedialny Rovi
Aplikacje Smart TV  Dailymotion, Euronews, Facebook, Gazeta. pl, iplex. pl, Tuba FM, Twitter, VOD. Onet. pl, Wirtualna Polska. tv, YouTube
Informacje dodatkowe   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Funkcje dodatkowe  zgodność z technologią 3D Toshiba aktywne, konwersja obrazu 2D na 3D, USB - zdjęcia, muzyka, film, Regza Link, Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, tryb hotelowy, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania za pomocą smartfona i tabletu, certyfikat DiviX Plus HD
Informacje dodatkowe  funkcja Miracast dostepna po aktualizacji systemu - jesień 2013 roku
Wejścia / wyjścia   
Liczba złączy HDMI 4
Złącze DisplayPort nie
Liczba złączy USB 2
Złącze EURO 1
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe tak
Wejście PC VGA tak
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Złącze CI (Common Interface) tak
Wyjście słuchawkowe  tak
Parametry fizyczne   
Seria (model na rok)  Toshiba Seria L7 2013
Kolor obudowy  czarno-srebrny
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  113,1 x 73,3 x 23,2 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  113,1 x 67,5 x 4,3 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  20 kg / 17,7 kg
Standard VESA 400x200 mm
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A+
"Typowy" pobór mocy (tryb włączenia) 76 W
Roczne zużycie energii 105 kWh
Przekątna ekranu  50 cali / 126 cm
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,3 W
Pobór mocy (max)  154 W
Rozdzielczość   1920 x 1080
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  okulary 3D x2, pilot, 2 baterie AAA do pilota, podstawa, e-manual, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Model okularów na wyposażeniu  FPT-AG03
Akcesoria opcjonalne kamera Skype TALK-7291, okulary 3D FPT-AG03
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Koszt gospodarowania odpadami
Ocena Klientów:
5 na 5 (22 Opinie)
Podsumowanie Opinii o telewizor LED 3D Toshiba 50L7335DG
Najwyżej ocenione zalety:
 • rozdzielczość
 • kąt widzenia
Towar oceniły 22 osoby
100% osób oceniło wysoko Towar
Ostatnią Opinię dodano: 12-11-2014
jest ok
Dodana: 07-02-2014
Przez: zibi
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Dobry zakup , ale nie wiem czzy to mój egzemplarz czy wszystkie tak mają , co jakiś czas znika menu sterowania z pilota np.regulacja głośności działa ale na ekranie nie widać wskaźnika regulacji , po wyłączeniu i włączeniu jest ok.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 80% osób (4/0). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Pytanie od:
michal 28-02-2014
Nie tylko ty tak masz, u mnie jest to samo, czasem nie widać menu, czasem nie działa SMART, wtedy trzeba odłączyć TV od prądu i ponownie uruchomić.
Odpowiedź od:
genoweffa 21-03-2014
mnie po dwukrotnym wyłaczeniu z pradu tv padl :( nic nie dziala. chyba juz zaluje zakupu
Odpowiedź od:
Adam 14-04-2014
Tak potwierdzam. W moim egzemplarzu też tak było, zaznaczam było. Przez pierwsze parę dni. Potem już było i jest OK. Ja go z kabla nie wyłączałem, dałem mu się ogarnąć po prostu :) Mam za to inny problem... mianowicie widzę jakby piksele za czymś co się w danej chwili porusza na ekranie. Na przykład ktoś biednie a za nim kwadraty jakieś...?
Odpowiedź od:
BartP86 16-07-2014
Prawda. Mój egzemplarz czasami nie łączy się z WIFI, SMART TV działa bardzo kapryśnie. Zdarza się, że telewizor przestaje reagować na pilota, a nawet na wyłącznik na obudowie (trzeba go wtedy wyłączyć "z kabla"). Fakt faktem, często odłączałem go od prądu (burze) - może to w jakiś niejasny sposób wpływa na jego funkcjonowanie. Tym niemniej, chyba go zareklamuję, bo tak być nie może. Rada dla przyszłych kupujących - zastanówcie się dwa razy.
Zadajesz pytanie użytkownikowi zibi dotyczące produktu Toshiba 50L7335DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
uwagi
Dodana: 17-02-2014
Przez: cezary fonfara
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

jak na razie jest dobrze, za wyjatkiem polaczenia usb. przewaznie nie chce dzialac

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 50% osób (1/0). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi cezary fonfara dotyczące produktu Toshiba 50L7335DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Super
Dodana: 25-02-2014
Przez: pither
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Telewizor świetny. Za te pieniądze nic lepszego nie można znaleźć. 3D bardzo ładne, początkowo miałem trochę problemów z WiFi ale szybko się nauczyłem ustawić łącze. Jedyny mankament to instrukcja, a w zasadzie jej brak (bo te parę stron instrukcją nazwać nie można).

Generalnie TV bardzo polecam.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 75% osób (3/0). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi pither dotyczące produktu Toshiba 50L7335DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Uwaga ad. interfensju i WIFI
Dodana: 19-05-2014
Przez: bp
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Menu działa naprawdę wolno. WIFI z kolei, bardzo kapryśne. Jeżeli ktoś faktycznie rozważa zakup tego modelu z myślą, głównie o korzystaniu z telewizji internetowej - proponuję się mocno zastanowić i przetestować w sklepie, jak to wszystko działa i czy po tygodniu nie doprowadzi nas do szewskiej pasji. W Samsungach to wszystko jednak działa o niebo lepiej.

Poza tym, obraz naprawdę OK (oczywiście, jak za te pieniądze).

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 50% osób (1/0). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi bp dotyczące produktu Toshiba 50L7335DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
LED 3D Toshiba 50L7335DG
Dodana: 26-05-2014
Przez: Rafals
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Jestem bardzo zadowolony. Polecam wszystkim niezdecydowanym, którzy chcieliby mieć 50 cali LED 3D za przyzwoitą cenę. 2 sztuki okularów 3D są w zestawie.

Menu faktycznie chodzi trochę wolno, ale bez tragedii. Obraz bardzo ładny i bardzo dobry kąt wiedzenia.

Wifi jeszcze nie sprawdzałem.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 50% osób (1/0). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi Rafals dotyczące produktu Toshiba 50L7335DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Telewizor z problemami
Dodana: 25-11-2013
Przez: Tomek
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Przy pierwszym uruchomieniu nie do końca poszła mu aktualizacja przez co nie było dostępu do funkcji "Smart" - pomogła dopiero wizyta z telewizorem w serwisie. Funkcje smart bardzo niedopracowane, tylko gdzieniegdzie jest obsługa fizycznej klawiatury (USB). Niektóre teksty nieprzetłumaczone (pojawia się zamiast polskiego wersja niemiecka). matryca dosyć luźno spasowana z obudową - co powoduje wrażenie mało solidnej. Na Ciemnym ekranie widać spore nierównomierności podświetlenia. Dodatkowo nie potrafi otworzyć ani jednego pliku z Serwera QNAP po DLNA. Mały zbiór obsługiwanych formatów. Tyle z minusów. Z plusów - ładny żywy i naturalny obraz, szeroki kąt widzenia.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 92% osób Opinia przydatna dla 92% osób Opinia przydatna dla 88% osób (22/2). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi Tomek dotyczące produktu Toshiba 50L7335DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
jest OK
Dodana: 03-01-2014
Przez: paweltko
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

nie mogę się przyzwyczaić do obrazu LED - wszystko wygląda jak na starych filmach angielskich. Dźwięk kompletnie do bani, ale kto dzisiaj używa głośników w TV? niewątpliwa zaleta to bezprzewoodwy dostęp do internetu i współpraca z YouTube na i-padzie.

aplikacje sterujące TV i-padową i androidową odpuście sobie. szybciej jest sterować z pilota.

Generalnie 4+

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 82% osób Opinia przydatna dla 83% osób Opinia przydatna dla 75% osób (9/2). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi paweltko dotyczące produktu Toshiba 50L7335DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
toshiba
Dodana: 07-07-2013
Przez: tofik
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Bardzo dobry tv. Odbiór tv z upc super,internet działa bez zarzutu,3d super,polecam ten produkt.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 67% osób Opinia przydatna dla 68% osób Opinia przydatna dla 65% osób (20/10). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi tofik dotyczące produktu Toshiba 50L7335DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Warto za tę cenę
Dodana: 26-01-2014
Przez: przemo
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Bardzo fajny telewizorek w tej cenie, jakość obrazu dobra w tej cenie, nagrywanie PVR nie działa a dekodera przez hdmi, jedynie prosto z anteny, ale to w każdym TV jest tak samo.

Z czystym sumieniem polecam.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 67% osób Opinia przydatna dla 71% osób Opinia przydatna dla 57% osób (4/2). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi przemo dotyczące produktu Toshiba 50L7335DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Było warto
Dodana: 30-01-2014
Przez: Wac
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Jestem zadowolony z zakupu. Trafiony wybór,opłacało się bo i odtwarzacz w prezencie.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 67% osób Opinia przydatna dla 75% osób Opinia przydatna dla 50% osób (2/1). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi Wac dotyczące produktu Toshiba 50L7335DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Świetny telewizor
Dodana: 04-11-2013
Przez: AdaOst
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Duży, elegancki, idealnie pasuje do do sali przedszkolnej z dodatkowym nagłośnieniem.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 36% osób Opinia przydatna dla 42% osób Opinia przydatna dla 33% osób (4/7). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi AdaOst dotyczące produktu Toshiba 50L7335DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
telewizor LED 3D Toshiba 50L7335DG
Dodana: 10-02-2014
Przez: jarskin
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Żonie bardzo csię podoba

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 17% osób Opinia przydatna dla 29% osób Opinia przydatna dla 14% osób (1/5). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi jarskin dotyczące produktu Toshiba 50L7335DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Thank you very much
Dodana: 16-12-2013
Przez: VictorK
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Byłem bardzo zadowolony z zakupu i utrzymania w sklepie.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 8% osób Opinia przydatna dla 15% osób Opinia przydatna dla 8% osób (1/11). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi VictorK dotyczące produktu Toshiba 50L7335DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
polecam ten model
Dodana: 17-05-2014
Przez: emzpodzamcza
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

- za cenę

- za obraz

- za niskomplikowane wifi

- za ładne 3D.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 0% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 0% osób (0/0). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi emzpodzamcza dotyczące produktu Toshiba 50L7335DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Działa i jest OK
Dodana: 09-07-2014
Przez: polfot
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Już chyba z rok używam i nie mam zastrzeżeń, wi-fi działa inne funkcje też - dźwięk mam na zewnętrznym zestawie kina domowego. Polecam, w tej cenie to dobra opcja.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 0% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 0% osób (0/0). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi polfot dotyczące produktu Toshiba 50L7335DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
W tej cenie najlepsze co można mieć, ale ma sporo wad
Dodana: 29-11-2013
Przez: Pap
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

+ telewizor ma świetną jakość obrazu. w tej cenie nie ma sobie równych naprawdę.

+ zaletą jest też wbudowane wifi/widi które u innych producentów jest czymś ekskluzywnym

+ ilość złącz jest zadowalająca na dzisiaj, można podłączyć co trzeba w dzisiejszych czasach

+ wbudowane głośniki są przyzwoitej jakości

+ bardzo częste aktualizacje

+ darmowe 2 pary okularów aktywnych

jednak telewizor ma SPORO bardzo istotnych wad:

- NIE DZIAŁA WIFI! to jest śmiechu warte. i nie, nie jest to przypadek odosobniony, na portalu toshiby ludzie co chwilę piszą skargi. problem jest taki, że WIFI działa do pierwszego wyłączenia urządzenia. następnie telewizor gubi hasło do wifi. rozwiązanie toshiby? zmienić hasło na jakieś super krótkie (tak radzi oficjalny serwis póki co). na szczęście toshiba jest świadoma problemu (na całym świecie) i obiecują poprawić to w aktualizacji które są często na ich szczęście. obecnie mamy smart tv który nie jest smart

- całe menu telewizora działa obrzydliwie wolno

- albo jest to niesamowicie ukryte albo do tego nie doszedłem jeszcze, ale póki co brak możliwości dogrywania usuwania aplikacji

- tv potrafi się przyciąć do takiego stopnia, że nie można go wyłączyć z pilota

- pilot jest bardzo niewygodny w obsłudze, trzeba jeździć po nim ręką by sięgać od cyfr do menu nawigacji itp.

- niektóre modele cierpią na bardzo widoczny bleeding/clouding (tutaj problem jest u wszystkich producentów, ale kupując toshibę warto się przyjrzeć czy nie jest jakoś okropnie to widoczne

- sam tego nie miałem ale mój przyjaciel który kupił model 40" cierpi na crosstalk/ghosting przy włączonym 3D, tak dużym że nie da się oglądać i oddaje TV na dniach

« zwiń

+ telewizor ma świetną jakość obrazu. w tej cenie nie ma sobie równych naprawdę.

+ zaletą jest też wbudowane wifi/widi które u innych producentów jest czymś ekskluzywnym

+ ilość złącz jest zadowalająca na dzisiaj, można podłączyć co trzeba w dzisiejszych czasach

+ wbudowane głośniki są przyzwoitej jakości

+ bardzo częste aktualizacje

+ darmowe 2 pary okularów aktywnych

jednak telewizor ma SPORO bardzo istotnych wad:

- NIE DZIAŁA WIFI! to jest śmiechu warte. i nie, nie jest to przypadek odosobniony, na portalu toshiby ludzie co chwilę piszą skargi. problem jest taki, że WIFI działa do pierwszego wyłączenia urządzenia. następnie telewizor gubi hasło do wifi. rozwiązanie toshiby? zmienić hasło na jakieś super krótkie (tak radzi oficjalny serwis póki co). na szczęście toshiba jest świadoma problemu (na całym świecie) i obiecują poprawić to w aktualizacji które są często na ich szczęście. obecnie mamy smart tv który nie jest smart

- całe menu telewizora działa obrzydliwie wolno

-...

rozwiń »
Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 93% osób Opinia przydatna dla 93% osób Opinia przydatna dla 89% osób (25/2). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi Pap dotyczące produktu Toshiba 50L7335DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
...2 razy 2
Dodana: 03-01-2014
Przez: Pio64
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

....kupiłem Toshibę 40L7335DG oraz ten model....dlaczego ?....bo kilka lat wstecz kupiłem TV Toshiby ,jeszcze bez LED i Mpeg4, i byłem bardzo zadowolony (służy do dziś)...marketing w Polsce to "pięta Achillesowa" Toshiby, nomen omen produkowanej w Polsce (Samsung na Słowacji)....Nowe modele mają zmienione, fajne i intuicyjne menu (działa troszkę wolniej niż u Samsunga czy LG)...ale na tej półce cenowej, obrazek zabija konkurencję....sądzę,że włożenie do TV procesora z tabletu(Samsung) nie rozwiąże automatycznie problemu z jakością obrazu....potrzebne są jeszcze odpowiednie algorytmy....i TU Toshiba jest górą....POLECAM :-)

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 83% osób (5/0). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi Pio64 dotyczące produktu Toshiba 50L7335DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Toshiba LED
Dodana: 23-02-2014
Przez: MW
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Telewizor idealny do poziomu ceny, jakość obrazu oraz prędkość menu zadowalające. Rozważałem zakup innych telewizorów jednak cena wygrała i nie żałuje zakupu. Polecam

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 50% osób (1/0). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Pytanie od:
albin 27-02-2014
A jak wygląda podświetlenie matrycy czy jest rzeczywiście takie nierówne?
Zadajesz pytanie użytkownikowi MW dotyczące produktu Toshiba 50L7335DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
TV dobry w stosunku cena/jakość
Dodana: 03-05-2014
Przez: rafcio0584
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Jak za TV 50 calowy kwota 2600 to niewiele, a dostaje się całkiem dobry telewizor. Jego największą zaletą jest cena, wystarczające liczba złączy: 4 x HDMI, 2 x USB oraz wiele innych. W zestawie z TV dostajemy parę okularów do oglądania obrazów i filmów w 3D. Sam plastik, z którego jest wykonany nie trzeszczy, więc jest w miarę dopasowany. Wizualnie Toshiba prezentuje się całkiem schludnie. Wbudowane WiFi też jest dużą zaletą. Oczywiście nie jest tak pięknie do końca. TV ma również wady: pierwszą najbardziej widoczną po jakimś czasie wadą jest nierówne podświetlanie się matrycy co powoduje "białe chmury" szczególnie widoczne na czarnym ekranie. Kolejnym minusem może być brak możliwości dogrywania aplikacji. Czasem widać braki w tłumaczeniach interfejsu.

Sama jakość obrazu jest w sam raz na nie wygórowane oczekiwania.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 67% osób (2/0). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi rafcio0584 dotyczące produktu Toshiba 50L7335DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
wi-fi
Dodana: 13-01-2014
Przez: łopata
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

ktoś poradzi jak włączyć wi-fi ?

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 0% osób Opinia przydatna dla 20% osób Opinia przydatna dla 0% osób (0/4). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Pytanie od:
wiesiek411 24-03-2014
jak pan wlaczyl wi fi
Zadajesz pytanie użytkownikowi łopata dotyczące produktu Toshiba 50L7335DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
 
 
 
 

RTV EURO AGD © 2009 Wszystkie prawa zastrzeżone, powielanie informacji zawartych na tej stronie zabronione.

Właściciel serwisu: Euro-net sp. z o.o., ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa

Wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies) oraz podobne technologie w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Do góry