Znajdź podobne
Ostatnio oglądane
Dobre rady
Dobrze znasz ten produkt?
Nie musisz się logować, żeby dodać opinię


Napisanie wartościowej opinii zajmie Ci tylko 3 minuty.

Dodając opinię o produkcie pamiętaj o tym, by ocenić cechy produktu w skali od 5 (rewelacyjny) do 1 (nieudany). Na podstawie tych danych prezentujemy sumaryczną ocenę produktów.

Wypełniając pole „Twoja opinia” staraj się jak najdokładniej opisać produkt i swoje wrażenia związane z jego użytkowaniem.

Wahasz się, czy kupić ten produkt? Zadaj pytanie do opinii.

Każda wartościowa opinia jest nieocenioną wskazówką dla czytających - z pewnością ułatwi im podjęcie właściwej decyzji zakupowej.

Dziękujemy!
Towar archiwalny
Rekomendowane dla Ciebie
Przepraszamy Towar nie jest już dostępny w naszym sklepie.
Proponujemy w zamian
Towary o podobnych parametrach do Towaru wyszukiwanego przez Ciebie
Zobacz Philips 32PFL4508H

Philips 32PFL4508H

telewizor LED 3D

nr kat. 352660
5 na 5 ( 9 Opinii )
Zobacz Lin 32LHD1510
Lin 32LHD1510
telewizor LED
nr kat. 1072735
5 na 5 ( 12 Opinii )
Zobacz Blaupunkt BLA-32/148I-GB-11B-HBUKP-EU
Blaupunkt BLA-32/148I-GB-11B-HBUKP-EU
telewizor LED
nr kat. 1066007
5 na 5 ( 13 Opinii )
696 zł
34,80 zł x 20 rat
W programie "Raty 20x0%" spłatę możesz podzielić na 20 małych, nieoprocentowanych rat.
  • stopa oprocentowania wynosi 0%
  • prowizja 0%
  • bez uciążliwych formalności

"Raty 20x0%" to oferta promocyjna, dostępna czasowo. Terminy ogłaszamy w sklepach i reklamach. 

 

Reprezentatywny przykład dla zakupionych towarów i usług o wartości  2 200 zł:  całkowita kwota kredytu 2 200 zł,  okres kredytowania 20 miesięcy; wysokość raty 110 zł , całkowity koszt kredytu 0 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania 0%.

 

 Dostawa od: 29,95 zł
produkt w magazynie - szybka wysyłka!
829 zł
27,63 zł x 30 rat
W programie "Raty 30x0%" spłatę możesz podzielić na 30 małych, nieoprocentowanych rat.
 
  • stopa oprocentowania wynosi 0%
  • prowizja 0%
  • bez uciążliwych formalności

"Raty 30x0%" to oferta promocyjna, dostępna czasowo.Terminy ogłaszamy w sklepach i reklamach.

 

Reprezentatywny przykład dla zakupionych towarów i usług o wartości  2 800 zł:  całkowita kwota kredytu 2 800 zł,  okres kredytowania 30 miesięcy; wysokość raty 93 zł , całkowity koszt kredytu 0 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania 0%.

 

 Dostawa od: 29,95 zł
produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Opis produktu


Telewizor LED 3D Smart z technologią Pixel Plus HD

Przenieś się w sam środek akcji dzięki telewizorowi LED 3D Smart z serii 4508 firmy Philips, wyposażonemu w funkcje internetowe. Technologia Pixel Plus HD sprawia, że doskonały obraz 3D i materiały internetowe pełne wyraźnych, żywych szczegółów są na wyciągnięcie ręki. Dzięki wbudowanej karcie Wi-Fi nawiązywanie połączenia z Internetem nie wymaga wysiłku.

Zalety


Smart TV. Odkryj świat rozrywki

Smart TV. Odkryj świat rozrywki

Dzięki technologii Smart TV można łatwo uzyskać dostęp do szerokiego wyboru filmów VoD oraz programów i seriali w serwisach Catch-up TV. Dzięki Wi-Fi Smart Screen twój tablet lub smartfon łączy się bezprzewodowo z telewizorem Smart TV firmy Philips, co umożliwia oglądanie ulubionych programów tv za pośrednictwem domowej sieci WiFi! Możesz również łatwo wstrzymać odtwarzanie programu telewizyjnego — wystarczy podłączyć dysk twardy USB do telewizora i nagrywać cyfrowe programy telewizyjne.

 
Technologia 3D Max

Technologia 3D Max

Technologia aktywna 3D Max zapewnia wspaniały obraz Full HD 3D. Ciesz się obrazem Full HD 3D w telewizorze Philips. Dzięki zastosowaniu aktywnej technologii trójwymiarowej 3D Max telewizor zapewnia efekty 3D o najwyższej możliwej jakości w rozdzielczości Full HD 3D. Możliwe jest również konwertowanie każdego obrazu 2D do formatu 3D.

 
200 Hz Perfect Motion Rate

200 Hz Perfect Motion Rate

Technologia Perfect Motion Rate (PMR) o częstotliwości 200 Hz tworzy niesamowitą ostrość ruchomego obrazu i zapewnia czysty i żywy obraz podczas oglądania filmów akcji. Nowy standard PMR stworzony przez firmę Philips stanowi połączenie najszybszego odświeżania paneli i niezwykłego sposobu przetwarzania, co zapewnia niespotykaną ostrość ruchomego obrazu i lepszą ogólną jakość obrazu.

 
Połączenia wideo przez Skype™ w telewizorze

Połączenia wideo przez Skype™ w telewizorze

Odkryj nowy wymiar rozmów telefonicznych i dziel się swoimi doświadczeniami z osobami, które są dla Ciebie ważne, bez względu na to, gdzie się znajdują. Dzięki programowi Skype™ w telewizorze możesz wykonywać połączenia głosowe i wideo z salonu. Wystarczy podłączyć do telewizora opcjonalną kamerę Philips (PTA317) i już można cieszyć się doskonałą jakością obrazu i dźwięku, siedząc na wygodnej kanapie.

 
Internetowe aplikacje Smart TV

Internetowe aplikacje Smart TV

Odkryj świat wykraczający poza tradycyjną telewizję. Wypożyczaj i strumieniowo przesyłaj bezpośrednio do telewizora filmy, nagrania wideo, gry i inne materiały z internetowych sklepów z filmami. Oglądaj ulubione programy w ramach usługi Catch-up TV i ciesz się szeroką gamą aplikacji internetowych dzięki usłudze Smart TV. Komunikuj się z rodziną i przyjaciółmi za pomocą programu Skype™ lub sieci społecznościowych. Lub... po prostu przeglądaj strony internetowe!

 
Telewizor Full HD LED

Telewizor Full HD LED

Jakość obrazu ma znaczenie. Zwykłe telewizory HD zapewniają dobrą jakość, jednak Ty oczekujesz najlepszej jakości. Wyobraź sobie zapierającą dech w piersiach szczegółowość w połączeniu z wysoką jasnością obrazu, niewiarygodnym kontrastem, ostrymi jak brzytwa liniami i krawędziami w obrazie ruchomym, rzeczywistymi kolorami i realistycznym obrazem — a także niskim zużyciem energii. Teraz możesz już zakończyć poszukiwania. Telewizor LED Full HD zapewnia więcej szczegółów, niż zwykły telewizor HD. Bardziej szczegółowy obraz to intensywniejsze przeżycia podczas oglądania.

 
Pixel Plus HD

Pixel Plus HD

Zaawansowana technologia cyfrowego przetwarzania obrazu zwiększa zawartą w nim liczbę linii i pikseli. Uzyskiwany w ten sposób obraz charakteryzuje się bardzo dużą ostrością oraz wyjątkową głębią i ilością szczegółów. Obraz o tej jakości można uzyskać z dowolnego źródła.

 
Aplikacja Philips MyRemote

Aplikacja Philips MyRemote

Steruj telewizorem i nagrywaj w ruchu, korzystając z jednej prostej aplikacji. Zmień swoje urządzenie iPad lub swojego smartfona w uniwersalnego pilota ze wszystkimi opcjami oryginalnego pilota oraz dodatkowymi funkcjami, takimi jak wpisywanie tekstu. Funkcja SimplyShare przesyła materiały do telewizora. Funkcja Wi-Fi Smart Screen umożliwia oglądanie cyfrowych programów telewizyjnych w urządzeniu. Korzystając z aplikacji MyRemote, można nagrywać ulubione programy i być zawsze na bieżąco. Wystarczy przejrzeć elektroniczny przewodnik telewizyjny i wybrać programy do nagrania i obejrzenia później. Telewizor z technologią Smart TV zasługuje na prawdziwie inteligentną aplikację.

 
Telewizor z funkcją SimplyShare

Telewizor z funkcją SimplyShare

Udostępniaj zdjęcia, utwory muzyczne, pliki wideo i filmy ze smartfona, tabletu lub komputera na dużym ekranie dzięki technologii DLNA. Udostępnianie stało się proste.

 
Grajmy razem na całym ekranie!

Grajmy razem na całym ekranie!

Unikalny tryb gry na pełnym ekranie dla dwóch graczy w grach 2D. Dzięki okularom firmy Philips przeznaczonym do gry w dwie osoby na pełnym ekranie (PTA436/00) możesz w pełni korzystać z trybu pełnoekranowego w telewizorze. W przypadku dwuosobowych gier 2D każdy z graczy widzi zazwyczaj tylko połowę ekranu. Technologia 3D sprawia, że obaj gracze mogą jednocześnie korzystać z trybu pełnoekranowego w grze 2D.

 
Dwa gniazda USB (zdjęcia, muzyka, filmy)

Dwa gniazda USB (zdjęcia, muzyka, filmy)

Dwa gniazda USB umożliwiają podłączenie dysku twardego i skorzystanie z funkcji wstrzymywania i nagrywania przez USB, dzięki czemu zawsze będziesz mieć pełną kontrolę nad programowaniem. Dodatkowy port USB pozwala wygodnie podłączyć kamerę Skype™ lub korzystać ze zdjęć w formacie JPEG, muzyki w formacie MP3 lub plików wideo zapisanych w urządzeniach pamięci USB. Nie będzie to miało wpływu na nagrywanie.

 

Porównaj linie


  seria 4000 seria 5000 seria 6000 seria 7000 seria 8000 seria 9000 Design Line  
  Seria 4000 Seria 5000 Seria 6000 Seria 7000 Seria 8000 Seria 9000 Design Line  
  led edge led edge led edge led edge led edge led edge led edge  
  100Hz 200Hz 500Hz 700Hz 1400Hz 900Hz 1400Hz  
  CristalClear pixelPlusHd pixelPreciseHd pixelPreciseHd perfect Pixel Hd ultra Pixel Hd perfect Pixel Hd  
  SmartStereo 8W smartStereo20w smartStereo20w smartStereo20w smartStereo3D25w smartStereo3D27w smartStereo3D25w  
    ambilight2sided ambilight2sidedXl ambilight3sidedXl ambilight3sidedXl ambilight3sidedXl ambilight3sidedXl  
    easy3d easy3d easy3d 3d max easy3d 3d max  
    glasses2 glasses4 glasses4 glasses2 glasses6 glasses2  
    smartTv smartTv smartTv smartTv smartTv smartTv  
    wifi wifi wifi wifi wifi wifi  
    skype_ready skype_ready skype integrated skype integrated skype integrated skype_ready  
      keyboradRC pointer Keyborad RC pointer Keyborad RC pointer Keyborad RC pointer Keyborad RC  
  kamera_opcjonalna kamera_opcjonalna kamera_opcjonalna kamera_wbudowana kamera_wbudowana kamera w zestawie kamera_opcjonalna  
  Seria 4000 Seria 5000 Seria 6000 Seria 7000 Seria 8000 Seria 9000 Design Line  

FAQ - często zadawane pytania


Dlaczego jakość obrazu nie jest tak dobra jak ta, która jest prezentowana w sklepie?

Odpowiedź: Jakość obrazu, który oglądasz jest związana z jakością sygnału docierającego do Twojego telewizora. W sklepie mogłeś widzieć sygnał wysokiej rozdzielczości (HD). W domu prawdopodobnie oglądasz treści video ze źródła o standardowej rozdzielczości (SD). Sygnał video SD ma gorszą jakość od sygnału HD. Typowymi przykładami źródeł HD są: • Odtwarzacz Blu-ray z filmem HD • Cyfrowy dekoder HD (set-top box) z subskrypcją kanałów HD od dostawcy telewizji kablowej lub satelitarnej • Bezprzewodowy nadajnik HD (sygnały otrzymywane przez antenę zewnętrzną) • Kanał HD otrzymywany przez Twoją sieć kablową (sygnały otrzymywane przez połączenie kablowe). Typowymi przykładami źródeł SD są: • Odtwarzacz DVD • Nagrywarka video • Odtwarzacz cyfrowy (set-top-box) z subskrypcją kanałów innych niż HD (kanałów SD) od dostawcy telewizji kablowej lub satelitarnej • Bezprzewodowy nadajnik analogowy lub cyfrowy SD (sygnały otrzymywane przez antenę zewnętrzną) • Kanał SD otrzymywany przez Twoją sieć kablową (sygnały otrzymywane przez połączenie kablowe). Zapytaj swego dostawcę o szczegóły otrzymywania obrazów HD w Twoim domu.

Jak mogę zorientować się, czy widzę obraz 3D?

Aby zobaczyć obraz 3D, Twój mózg musi wykorzystać informacje wizualne z obojga oczu. Jeżeli obrazy z obojga oczu zbytnio różnią się od siebie i nie pasują do siebie, mózg będzie musiał dokonać wyboru. Wówczas odrzuci część lub całość informacji z jednego oka. Mózg potrafi stłumić lub wyłączyć informację wizualną, której nie może wykorzystać. Gra poniżej może podpowiedzieć Ci, czy oboje Twoich oczu jest UŻYWANYCH w tym samym czasie. Ilustracja poniżej pokazuje, co powinno się wydarzyć: 1. Ustaw czubek nosa nad brązowym okiem na rysunku. 2. Skup oboje oczu na pojedynczym brązowym oku. 3. Wysuń kciuk przed nos. 4. Nadal skupiaj wzrok na oku. Jeżeli masz włączony przekaz z obojga oczu, zobaczysz dwa kciuki z obu stron oka. 5. Teraz przenieś wzrok na kciuk. Powinieneś zobaczyć dwoje oczu po obu stronach kciuka. UDAŁO SIĘ? Twój mózg używa obojga oczu, a Ty masz wszelkie szanse cieszyć się obrazem 3D. Postępuj według wskazówek i baw się dobrze!

Jak należy czyścić ekran telewizora?

Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami: 1. Odłącz telewizor i kabel głównego zasilacza z gniazdka w ścianie. 2. Nie używaj mokrych ściereczek ani żadnych chemikaliów, takich jak aceton, toluen czy alkohol. 3. Używaj miękkiej, suchej ściereczki – zalecamy ściereczkę z mikrofibry (nie jest załączona) i wytrzyj ekran kolistymi ruchami. 4. Nie przyciskaj zbyt mocno ekranu! Przyciskając za mocno możesz poważnie uszkodzić ekran.

Czy oglądanie telewizji 3D ma działania uboczne, które mogą okazać się szkodliwe dla mojego zdrowia?

Według aktualnych badań, brak dowodów na szkodliwe działanie telewizji 3D na zdrowie konsumentów. W rzadkich przypadkach można odczuwać lekki dyskomfort, taki jak dezorientacja wizualna lub lekki ból głowy. Należy jednak podkreślić, że bardzo ważne jest, aby materiały oglądane w 3D były wysokiej jakości. Niektóre materiały nie zostały wyprodukowane w celu ich wyświetlania w 3D i zostały następnie zaadaptowane, aby dawać podobny efekt. Nawet, jeżeli takie (często tańsze) materiały nie spowodują dyskomfortu wizualnego ani innych rodzajów dyskomfortu, ich obraz 3D będzie znacznie gorszej jakości.

Co to jest HDMI?

HDMI to skrót od High-Definition Multimedia Interface (interfejs multimedialny wysokiej rozdzielczości). HDMI łączy cyfrowa źródła audio/video, takie, jak set-top box, odtwarzacz DVD HD, odtwarzacz Blu-ray, komputer osobisty, konsola gier wideo lub dekoder AV z kompatybilnym urządzeniem cyfrowym audio i/lub monitorem video, takim, jak telewizja cyfrowa (DTV). HDMI wykonuje nieskompresowane połączenie cyfrowe RGB (Red, Green, Blue) ze źródła do ekranu. Eliminując konwersję do sygnału analogowego, może przekazywać obraz bez wad. Niezdegradowany sygnał redukuje migotanie i pozwala uzyskać czystszy obraz. HDMI inteligentnie przekazuje obraz o najwyższej rozdzielczości z urządzenia źródłowego. Obraz HDMI jest w pełni kompatybilny wstecz ze źródłami DVI (Digital Video Interface) lecz zawiera cyfrowy dźwięk. HDMI stosuje system ochrony sygnału cyfrowego HDCP. Na obrazku poniżej pokazany jest kabel HDMI:

Czy muszę wymieniać mój kabel HDMI 1.3 na HDMI 1.4 jeżeli chcę uzyskać obraz 3D?

Obraz 3D wymaga przekazania znacznej ilości danych, dlatego musisz użyć kabla HDMI High Speed (wysokiej prędkości). Jeżeli Twój kabel HDMI 1.3 jest kablem wysokiej prędkości, nie musisz go wymieniać.

W pudełku


Pilot zdalnego sterowania, 2 baterie AAA, Przewód zasilający, Skrócona instrukcja obsługi, Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa, Broszura gwarancyjna.

 

Dane techniczne
telewizor LED 3D Philips 32PFL4508H
Obraz   
Ekran  32 cale / 80 cm, 16:9
Rozdzielczość Full HD, 1920 x 1080
Technologia 3D aktywna (migawkowa)
Zakrzywiony ekran (Curved) nie
Tuner DVB-T (MPEG-4) - cyfrowy naziemny, DVB-C - cyfrowy kablowy, analogowy
Podświetlenie matrycy  Edge LED
Optymalizacja ruchu  Perfect Motion Rate 200 Hz
Kontrast dynamiczny 500000 :1
Jasność ekranu  350 cd/m2
Funkcje poprawy obrazu  Micro Dimming, Pixel Plus HD, czujnik oświetlenia zewnętrznego
Dźwięk   
System dźwięku przestrzennego Incredible Surround
Moc głośników  2 x 10 W
Regulacja tonów wysokich / niskich  tak
Korektor dźwięku  tak
Funkcje dodatkowe dźwięku  AVL, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, Clear Sound
Funkcje sieciowe i multimedialne   
Smart TV tak
Wi-Fi tak
DLNA tak
HbbTV tak
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB  tak
Komunikacja dodatkowa  Wi-Fi Miracast
Funkcje Smart TV  Net TV, Skype ready - opcjonalna kamera, Simply Share, Catch-up TV, dostęp do serwisów społecznościowych
Aplikacje Smart TV  Facebook, Twitter, YouTube
Informacje dodatkowe   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Funkcje dodatkowe  zgodność z technologią 3D Max Philips, konwersja obrazu 2D na 3D, regulacja głębi efektu 3D, Full Screen Gaming, USB - zdjęcia, muzyka, film, EasyLink, Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, TimeShift, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania za pomocą smartfona i tabletu, certyfikat DiviX HD, tryb ECO
Wejścia / wyjścia   
Liczba złączy HDMI 3
Liczba złączy USB 2
Złącze EURO 1
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe tak
Wejście PC VGA nie
Cyfrowe wyjście optyczne nie
Cyfrowe wyjście koaksjalne tak
Złącze CI (Common Interface) tak
Wyjście słuchawkowe  tak
Parametry fizyczne   
Seria (model na rok)  Philips Seria 4500 2013
Kolor obudowy  srebrny
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  74,2 x 51,9 x 18,7 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  74,2 x 45,3 x 4,1 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  8,7 kg / 7,7 kg
Standard VESA 200x200 mm
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A+
"Typowy" pobór mocy (tryb włączenia) 32 W
Roczne zużycie energii 47 kWh
Przekątna ekranu  32 cale / 80 cm
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,3 W
Pobór mocy (max)  brak danych
Rozdzielczość   1920 x 1080
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  pilot, 2 baterie AAA do pilota, podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Akcesoria opcjonalne okulary 3D PTA507, PTA508, PTA509, PTA516, PTA517, PTA518, kamera Skype PTA317
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Ocena Klientów:
5 na 5 (9 Opinii)
Podsumowanie Opinii o telewizor LED 3D Philips 32PFL4508H
Najwyżej ocenione zalety:
  • rozdzielczość
  • kąt widzenia
Towar oceniło 9 osób
100% osób oceniło wysoko Towar
Ostatnią Opinię dodano: 29-11-2013
test odbiornika
Dodana: 23-07-2013
Przez: Marti
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Telewizor prosty w instalacji, intuicyjne menu, na wejściu usb działa pen draiw i dysk zewnętrzny - odczytuje pliki avi, mp3, mp4. Odtwarzacz dvd odszedł do lamusa. Za układ klawiszy na pilocie pełen szacun dla projektanta. Polecam za tą cenę.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 91% osób Opinia przydatna dla 92% osób Opinia przydatna dla 83% osób (10/1). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi Marti dotyczące produktu Philips 32PFL4508H.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
LCD 3D Philips 32PFL4508H
Dodana: 11-11-2013
Przez: pyza87
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Polecam ten telewizor prosty w obsłudze działa doskonale jak za taka kase to godny polecenia.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 83% osób Opinia przydatna dla 86% osób Opinia przydatna dla 71% osób (5/1). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi pyza87 dotyczące produktu Philips 32PFL4508H.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Instrukcja obsługi
Dodana: 09-09-2013
Przez: 3
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Telewizor ok jedyny minus to brak papierowej instrukcji obsługi.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 89% osób (8/0). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi 3 dotyczące produktu Philips 32PFL4508H.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
bardzo dobry
Dodana: 29-11-2013
Przez: Jegomość
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Odnośnie tego telewizora, to jestem bardzo zadowolony. Kupiłem go w Euro w Arkadii w Warszawie. Bardzo się spodobał mojej żonie - wygląd. Dla mnie przede wszystkim jest bardzo prosty w obsłudze i łatwo się go kalibruje pod swoje wymagania. Smart Tv jest bardzo dobre, podobnie jak 3D - przekonalem się do tego. Z netem też nie ma problemów.

Warto w niego zainwestować!

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 86% osób (6/0). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi Jegomość dotyczące produktu Philips 32PFL4508H.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Prawdziwa rewelacja
Dodana: 10-06-2013
Przez: blaha
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Doskonały produkt w każdej kategorii jest po prostu NAJLEPSZY. Jego jedyną wadą jest wygląd. Uchwyt telewizora - wygięty w trójkąt metalowy metalowy pas, przypominający grubszy drut, kojarzący się z kosmosem i nowoczesnością nie pasuje do klasycznych mebli i klasycznego wystroju mieszkania - na zdjęciu "nowoczesność tej podstawki" nie rzuciła mi się w oczy.

Przeogromnym plusem, zaletą tego telewizora jest łatwość w jego obsłudze - zarówno babcia jak i malutki syn potrafią korzystać z menu telewizora.

Telewizor ma także proste, a zarazem zaawansowane, w obsłudze funkcje komunikacji z internetem.

Zachwyca także jakość 3D - ciekawym rozwiązaniem jest kompresja obrazu z 2D na 3D w czasie rzeczywistym.

Zaletą tego telewizora jest także ilość obsługiwanych formatów plików.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 96% osób Opinia przydatna dla 97% osób Opinia przydatna dla 93% osób (27/1). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Pytanie od:
asd 20-01-2014
Nie kompresja, konwersja.
Zadajesz pytanie użytkownikowi blaha dotyczące produktu Philips 32PFL4508H.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Tv Philips
Dodana: 21-10-2013
Przez: Majo33
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

No odnośnie tego telewizora także zakupiłem i możliwe ze nie miał bym zastrzeżeń tylko ze problem nastal po tygodniu użytkowania 3d z 2d jest problem z konwertacja tak samo po wyłączeniu tv i ponownym włączeniu trzeba wcisnąć dwa razy power

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 83% osób Opinia przydatna dla 86% osób Opinia przydatna dla 71% osób (5/1). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Pytanie od:
asd 20-01-2014
Nie konwertacja, a konwersja. Trudne słowo, ale można się nauczyć.
Odpowiedź od:
Majo33a 24-01-2014
Jasne dzięki za poprawkę na pewno zapamietam :)
Zadajesz pytanie użytkownikowi Majo33 dotyczące produktu Philips 32PFL4508H.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Ekstra
Dodana: 24-04-2013
Przez: hades
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Kupiłem go tydzień temu i jestem nim bardzo pozytywnie zaskoczony. Działa rewelacyjnie, bez żadnych problemów. Obraz jest ostry i wyraźny, a dźwięk bardzo dobry. 3D działa ekstra - robi to wielką różnicę w porównaniu ze zwykłym 2D jak miałem do tej pory. Z Internetem również nie ma najmniejszego problemu,

Polecam go każdemu!

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 80% osób Opinia przydatna dla 81% osób Opinia przydatna dla 75% osób (12/3). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi hades dotyczące produktu Philips 32PFL4508H.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
REWELACJA !
Dodana: 06-06-2013
Przez: QUWERTY
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

BARDZO DOBRY TV. OBRAZ WYŚMIENITY JAK I DŹWIĘK. FUNKCJONALNY I PROST W OBSŁUDZE. POLECAM :)

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 67% osób Opinia przydatna dla 70% osób Opinia przydatna dla 60% osób (6/3). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi QUWERTY dotyczące produktu Philips 32PFL4508H.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Dużo funkcji, ale jakość....:(
Dodana: 27-04-2013
Przez: Kondi
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Kupiłem wczoraj i....

Reaguje na pilota, kiedy mu się chce, a jak mu się już chce, to reaguje z zauważalnym opóźnieniem.

Nie jest to problem celowania w czujnik, bo można celować w przeciwną ścianę i może zadziałać.

Menu i cała obsługa nielogiczne

Czasem przy przechodzeniu pomiędzy aplikacjami, wyłącza się ekran na kilka długich sekund i nie wiadomo, co się dzieje.

Nawet włączenie nie jest bezproblemowe. Klikam Power, dioda reaguje, TV myśli i nic. Dopiero drugie podejście odpala telewizor.

Obraz na cyfrowym sygnale ok. Na Analogu lepiej nie włączać.

W zestawie brak okularów, a nawet baterii do pilota :)

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 65% osób Opinia przydatna dla 66% osób Opinia przydatna dla 63% osób (20/11). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Pytanie od:
asd 20-01-2014
Na analogu nie włączać? Rozumiem, że chodzi o sygnał analogowy przez gniazdo euro, bo sygnału telewizyjnego analogowego, to nawet na Białorusi nie ma.
Odpowiedź od:
Sandman 24-03-2014
Widzę, że się troszkę nudzisz i z tych nudów przeglądasz wszystkie opinie w celu znalezienia jakiejś literówki. Niestety Twoje komentarze nic nowego nie wnoszą a poza tym popatrz na datę dodania.Sygnał analogowy jeszcze wtedy był mądralo.
Odpowiedź od:
asd 26-03-2014
Gdzieś w Polsce był, ale w Warszawie już nie, więc patrzyłem z tego punktu widzenia, moje niedopatrzenie, a faktycznie jeszcze jest w kablówkach i długo będzie.
Zadajesz pytanie użytkownikowi Kondi dotyczące produktu Philips 32PFL4508H.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
 
 
 
 

RTV EURO AGD © 2009 Wszystkie prawa zastrzeżone, powielanie informacji zawartych na tej stronie zabronione.

Właściciel serwisu: Euro-net sp. z o.o., ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa

Wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies) oraz podobne technologie w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Do góry