Znajdź podobne
Ostatnio oglądane
Dobre rady
Dobrze znasz ten produkt?
Nie musisz się logować, żeby dodać opinię


Napisanie wartościowej opinii zajmie Ci tylko 3 minuty.

Dodając opinię o produkcie pamiętaj o tym, by ocenić cechy produktu w skali od 5 (rewelacyjny) do 1 (nieudany). Na podstawie tych danych prezentujemy sumaryczną ocenę produktów.

Wypełniając pole „Twoja opinia” staraj się jak najdokładniej opisać produkt i swoje wrażenia związane z jego użytkowaniem.

Wahasz się, czy kupić ten produkt? Zadaj pytanie do opinii.

Każda wartościowa opinia jest nieocenioną wskazówką dla czytających - z pewnością ułatwi im podjęcie właściwej decyzji zakupowej.

Dziękujemy!

Bosch Serie 4 VarioPerfect WAK24260PL

 
Podziel się: Dodaj do Facebooka Wrzuć na Twittera Pinterest Dodaj do Google+

Pralka Bosch WAK24260PL VarioPerfect. Perfekcja w Twoim rytmie

Klasa efektywności energetycznej   A+++ - dzięki najwyższej energooszczędności pomagasz chronić środowisko oraz ograniczasz swoje domowe wydatki
Maksymalna prędkość wirowania (obr./min)   Dzięki optymalnej ilości 1200 obrotów , prane tkaniny będą odpowiednio osuszone, a jednocześnie zachowają swoją jakość i wyjmiesz czyste ubrania bez mocnych zagnieceń.
Technologia VarioPerfect   Dzięki tej technologii możesz wyprać pranie albo bardzo oszczędnie, albo wyjątkowo szybko.
 

Cechy i korzyści

vario-perfect

VarioPerfect

innowacyjna funkcja VarioPerfect to dwie opcje, których możesz użyć korzystając z większości programów: TimePerfect i EcoPerfect. Dzięki nim to Ty decydujesz, czy urządzenie ma prać krócej czy oszczędniej. Panel pralki z systemem VarioPerfect wyposażony jest w dwa przyciski, które dają aż dwa sposoby na oszczędność, pozwalają zmniejszyć zużycie energii (do -50%) lub skrócić czas prania (do -65%).Wystarczy wcisnąć jeden z nich przed rozpoczęciem prania. Można je włączyć do większości programów. Za każdym razem osiągniesz perfekcyjną czystość prania w najwyższej klasie efektywności. Gwarancja 100% jakości.

Jak to działa?

Pralka zużywa najwięcej energii do podgrzania wody. Jeśli chcemy skrócić czas podgrzewana grzałka musi pracować z większą mocą. Jeśli wydłużymy pranie pralka do podgrzania wody będzie potrzebowała mniej energii. To tak jak z jazdą samochodem: jeśli chcesz dojechać gdzieś szybko – samochód spala więcej paliwa. Jeśli jedziesz ekonomicznie – to zajmuje więcej czasu.

Jak to działa
niezawodna niemiecka technologia

Pralki Bosch - niezawodna niemiecka technologia

Bosch to marka z ponad stuletnią tradycją. Od zawsze w centrum naszej uwagi byli klienci i ich zaufanie. Robert Bosch zwykł mawiać, że „woli stracić pieniądze, niż zaufanie”. Tym motto Bosch kieruje się na całym świecie – oczywiście także przy produkcji i sprzedaży pralek.

Trwałość na lata (grzałka antykorozyjna)

Od lat we wszystkich naszych pralkach instalujemy grzałki pokryte powłoką niklowo-cynkową, która redukuje osadzanie się kamienia. Dzięki temu pralka będzie żyła z Tobą przez lata.

trwalosc-na-lata
 

Klasa Energetyczna A+++ - najwyższa klasa efektywności energetycznej

Klasa A+++ pozwoli zaoszczędzić Ci pieniądze wydane na rachunki za energię elektryczną. Od 2014 roku wszystkie nasze pralki w ofercie Bosch mają jedną wspólną klasę: A+++. Nasi klienci mają pewność, że bez względu na to, którą pralkę Bosch wybiorą, zawsze kupią pralkę najbardziej efektywną energetycznie.

a-plus-plus
niskie-zuzycie-wody

Niskie zużycie wody

Pralki Bosch kupuje się na lata, dlatego rozumiemy, że niskie zużycie wody i energii jest bardzo ważne. Pralki Bosch o załadunku 8 kg zużywają mniej wody, niż pralki o maksymalnej ładowności 6 kg. Dzięki systemowi precyzyjnego dozowania wody są w tej kategorii prawdziwymi liderami, a Ty oszczędzasz na rachunkach za wodę.

Duża pojemność bębna

Duża pojemność bębna pozwoli na jednorazowe wypranie dużej ilości brudnych ubrań. Dzięki temu będziesz prać rzadziej i zyskasz czas dla siebie.

duza-pojemnosc-bebna
optymalne-obroty

Optymalne obroty

Większa liczba obrotów wirowania skutecznie usuwa wilgoć z pranej bielizny, która w efekcie jest bardziej sucha. Warto pamiętać, że wirowanie powoduje drgania, więc im wyższe ustawimy obroty, tym większy będzie zakres drgań. Dziewięć na dziesięć pralek kupowanych w Polsce ma 1000 lub 1200 obrotów. Niestety, bardzo wysokie obroty (np. 1600 na minutę) zwiększają zagniecenia, więc programując pranie należy czasem je redukować. Dzięki optymalnej ilości obrotów, których zaprogramowanie umożliwia pralka Bosch, prane tkaniny będą odpowiednio odwirowane z wody, a jednocześnie zachowają swoją jakość i wyjmiesz czyste ubrania bez mocnych zagnieceń.

Bęben WaveDrum

Jego powierzchnia pokryta jest wypukłymi elementami w kształcie kropli o różnej wielkości. Dzięki nim oraz dzięki asymetrycznym zabierakom, woda przepływa przez tkaniny równomiernie, a detergent zostaje optymalnie rozprowadzony. Bęben WaveDrum - jego powierzchnia pokryta jest wypukłymi elementami w kształcie kropli o różnej wielkości. Dzięki nim oraz dzięki asymetrycznym zabierakom, woda przepływa przez tkaniny równomiernie, a detergent zostaje optymalnie rozprowadzony.

ben-wave-drum
anti-vibration-design

Poziom hałasu - pranie, którego nie słychać (AntiVibration Design)

Największe pralki Bosch z konstrukcją AntiVibration Design mają specjalne okrągłe wytłoczenia w obudowie, wytłumiające drgania i hałas. Dzięki temu są o wiele cichsze i bardziej stabilne.

Duży wybór programów automatycznych

Pralki oferują nawet kilkanaście programów automatycznych o rozmaitym przeznaczeniu np. do bawełny,wełny, tkanin delikatnych itd. Procesor pralki zawiera dane o postępowaniu w każdym z programów, dzięki czemu pralka wie, kiedy zacząć grzać wodę, kiedy włączyć odpowiednią liczbę obrotów, kiedy i ile razy powtórzyć płukanie. W Berlinie, inżynierowie całymi dniami sprawdzają nowe konfiguracje dla procesorów pralek metodą prób i błędów. Dzięki kilkudziesięcioletnim doświadczeniom jesteśmy pewni, że w pralkach Bosch wszystkie programy działają z perfekcyjną precyzją.Istnieje sporo ciekawych, często niedocenianych programów, jak np.: AntyAlergia, w którym proces płukania jest specjalnie przystosowany do potrzeb alergików, czy Super Krótki 15, przystosowany do prania lekko zabrudzonego prania (np. kilku koszulek, czy bielizny) w 15 minut – z gwarancją doskonałego efektu. Wybierając nową pralkę zastanów się, jakie tkaniny najczęściej pierzesz i które programy byłyby dla Ciebie najbardziej przydatne.

duzy-wybor-programow-automatycznych
Bez względu na to, którą opcję wybierzesz: TimePerfect czy EcoPerfect
masz pewność, że rezultaty są zawsze takie same i pranie idealnie czyste.
 

WAK24260PL - Komfort i bezpieczeństwo

 • VarioPerfect - system pozwalający wyprać albo wyjątkowo szybko, albo bardzo oszczędnie. Opcja TimePerfect zaoszczędzi Twój czas, natomiast jeśli chcesz oszczędzać energię i chronić środowisko naturalne zastosuj EcoPerfect.
 • Bęben WaveDrum - jego gładka powierzchnia pokryta jest wypukłymi elementami w kształcie kropli o różnej wielkości. Dzięki nim oraz dzięki asymetrycznym zabierakom, woda przepływa przez tkaniny równomiernie, a detergent zostaje optymalnie rozprowadzony. Pranie jest jednocześnie skuteczne i delikatne dla tkanin.
 • AntiVibration Design - dzięki specjalnym wytłoczeniom na bocznych ścianach obudowy wyeliminowane zostały wibracje powstające przy wirowaniu.
 • Pogramy specjalne: Syntetyki, Outdoor, Koszule/Bluzki, Sport/Fitness, Mix, AntyAlergia, Szybki 15'/30', NO FEATURE, Delikatne.
 • ActiveWater - dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje ilość prania w bębnie oszczędzasz wodę i tniesz koszty.
 • ECARF - ECARF to brytyjska fundacja działająca na rzecz alergików. Ten znak jest szczególnie ważny - inaczej niż w przypadku wielu podobnych rekomendacji, znaku ECRAF nie można kupić. Pralki z tym znakiem doskonale wypłukują środki do prania i są polecane osobom z alergiami.
 • Kontrola ilości piany - gdy piany jest zbyt dużo, system pobiera więcej wody do płukania w celu uzyskania zadowalającego efektu.
 • Kontrola wyważenia urządzenia.
 • Opóźnienie rozpoczęcia programu - dzięki tej funkcji rozpoczęcie programu prania możesz przesunąć tak, jak Tobie jest wygodnie.
 • Przyciski: Start/Pauza z opcją dołożenia prania, Woda Plus, EcoPerfect, TimePerfect, Programowanie czasu rozpoczęcia prania, Temperatura, Redukcja obrotów wirowania/Zatrzymanie wirowania.
 • Samoczyszcząca szufladka na detergenty
 • Sygnał dzwiękowy - zawsze wiadomo, kiedy zakończył się program.
 • W pełni elektroniczne sterowanie - za pomocą jednego pokrętła można obsłużyć wszystkie programy.
 • Wielostopniowa ochrona przed zalaniem - trzy elementy zabezpieczające: blokada otwarcia okna w czasie prania, mocny wąż testowany pod ciśnieniem 7 bar, automatyczne wypompowanie wody, w przypadku spadku jej poziomu wewnątrz pralki.
 • Woda Plus - opcja idealna dla rodzin z małymi dziećmi i alergików. Pralka w czasie płukania pobiera dodatkowe 2l wody, gwarantując idealne wypłukanie resztek detergentu.
 • Wyświetlacz LED, dzięki któremu możesz kontrolować przebieg programu
 • Wskaźnik przedozowania - na wyświetlaczu sygnalizowane zostaje ewentualne przedozowanie środka piorącego. Wskaźnik pomaga optymalnie używać środek piorący, dzięki czemu chronimy środowisko naturalne i domowy budżet.
 • Zabezpieczenie przed otwarciem przez dzieci.
 
 

 • Dużą pojemność bębna - 8kg, umożliwiającą swobodne rozmieszczenie prania, zapobiegając uszkodzeniom podczas prania. Zapewnia również jednoczesne wypranie dużej ilości prania oszczędzając czas i energię.
 • Klasę energetyczną A+++, czyli niższe rachunki za prąd oraz urządzenie przyjazne środowisku.

 • Prędkość wirowania 1200 obr/min, co sprawia, że pranie po wyjęciu z pralki jest prawie suche. Dzięki temu możesz zaoszczędzić czas i energię potrzebną na jego wysuszenie.
 • Monitoring ilości piany w bębnie, dzięki czemu ubrania będą dokładnie wypłukane, nawet przy zbyt dużej ilości detergentu.

Dane techniczne
pralka Bosch Serie 4 VarioPerfect WAK24260PL
Sposób załadunku od przodu
Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 59 x 60 x 85 cm
Kolor  biały
Regulacja prędkości wirowania  skokowa
Dobór wody do wielkości załadunku  automatyczny
Programator (sterowanie) elektroniczny
Wyświetlacz elektroniczny LCD
Opóźnienie startu pracy  płynne
Regulacja temperatury  z programem
Mniej zagnieceń (łatwe prasowanie) tak
Programy prania antyalergiczny, bawełna, delikatny, koszule, odplamianie, outdoor (odzież nieprzemakalna), pranie ręczne, pranie wstępne, sport, syntetyki, szybki 15 min, szybki 30 min, wełna
Funkcje dodatkowe  AntiVibration Design - zwiększona stabilność i zmniejszona głośność pracy urządzenia, informacja o przedozowaniu środka piorącego, kontrola piany, opisowy panel sterowania, sygnał dźwiękowy końca pracy, system czyszczący szufladę na detergenty, TimePerfect, VarioPerfect
Efektywność energetyczna   
Pojemność znamionowa (kg) 8 kg
Klasa energetyczna A+++
Roczne zużycie energii 196 kWh
Roczne zużycie wody 11220 litrów
Klasa wirowania B
Maksymalna prędkość wirowania (obr/min) 1200 obr/min
Poziom hałasu (pranie/wirowanie)  56 dB / 75 dB
Wilgotność resztkowa 58 %
Zużycie prądu 0,96 kWh
Zużycie wody (litr) 51 litrów
Klasa prania A
Bezpieczeństwo użytkowania   
Blokada rodzicielska  nie
Bezpieczeństwo użytkowania  wbudowane zabezpieczenie przed zalaniem, blokada przedwczesnego otwarcia drzwi
Wyposażenie   
  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Rozszerz ochronę o przypadkowe uszkodzenia! 
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 

Nasi Klienci wybierają zestawy takie jak:

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Twój
rabat
Cena zestawu
Zaoszczędzisz na zestawie 50 zł
Oszczędzasz
50 zł
na dodatkach
1 917,99 zł 1 867,99 zł
+ +
Oszczędzasz
50 zł
 
Zaoszczędzisz na zestawie 40 zł
Oszczędzasz
40 zł
na dodatkach
1 848,98 zł 1 808,98 zł
+ +
Oszczędzasz
40 zł
 
Zaoszczędzisz na zestawie 40 zł
Oszczędzasz
40 zł
na dodatkach
1 858,98 zł 1 818,98 zł
+ +
Oszczędzasz
40 zł
 
Zaoszczędzisz na zestawie 40 zł
Oszczędzasz
40 zł
na dodatkach
1 997,99 zł 1 957,99 zł
+ +
Oszczędzasz
40 zł
 
Zaoszczędzisz na zestawie 38 zł
Oszczędzasz
38 zł
na dodatkach
1 868,98 zł 1 830,98 zł
+ +
Oszczędzasz
38 zł
 
Zaoszczędzisz na zestawie 35 zł
Oszczędzasz
35 zł
na dodatkach
1 858,98 zł 1 823,98 zł
+ +
Oszczędzasz
35 zł
 
Zaoszczędzisz na zestawie 35 zł
Oszczędzasz
35 zł
na dodatkach
1 868,98 zł 1 833,98 zł
+ +
Oszczędzasz
35 zł
 
Zaoszczędzisz na zestawie 42 zł
Oszczędzasz
42 zł
na dodatkach
1 908,98 zł 1 866,98 zł
+ +
Oszczędzasz
42 zł
 
Zaoszczędzisz na zestawie 36 zł
Oszczędzasz
36 zł
na dodatkach
1 808,98 zł 1 772,98 zł
+ +
Oszczędzasz
36 zł
 
Zaoszczędzisz na zestawie 32 zł
Oszczędzasz
32 zł
na dodatkach
1 778,98 zł 1 746,98 zł
+ +
Oszczędzasz
32 zł
 
Zaoszczędzisz na zestawie 32 zł
Oszczędzasz
32 zł
na dodatkach
1 928,98 zł 1 896,98 zł
+ +
Oszczędzasz
32 zł
 
Zaoszczędzisz na zestawie 30 zł
Oszczędzasz
30 zł
na dodatkach
1 888,98 zł 1 858,98 zł
+ +
Oszczędzasz
30 zł
 
Zaoszczędzisz na zestawie 50 zł
Oszczędzasz
50 zł
na dodatkach
2 097,99 zł 2 047,99 zł
+ +
Oszczędzasz
50 zł
 
Zaoszczędzisz na zestawie 50 zł
Oszczędzasz
50 zł
na dodatkach
2 107,99 zł 2 057,99 zł
+ +
Oszczędzasz
50 zł
 
Zaoszczędzisz na zestawie 50 zł
Oszczędzasz
50 zł
na dodatkach
2 127,99 zł 2 077,99 zł
+ +
Oszczędzasz
50 zł
 
Zaoszczędzisz na zestawie 40 zł
Oszczędzasz
40 zł
na dodatkach
1 957,99 zł 1 917,99 zł
+ +
Oszczędzasz
40 zł
 
Zaoszczędzisz na zestawie 40 zł
Oszczędzasz
40 zł
na dodatkach
1 828,98 zł 1 788,98 zł
+ +
Oszczędzasz
40 zł
 
Zaoszczędzisz na zestawie 40 zł
Oszczędzasz
40 zł
na dodatkach
1 967,99 zł 1 927,99 zł
+ +
Oszczędzasz
40 zł
 
Zaoszczędzisz na zestawie 40 zł
Oszczędzasz
40 zł
na dodatkach
1 838,98 zł 1 798,98 zł
+ +
Oszczędzasz
40 zł
 
Zaoszczędzisz na zestawie 40 zł
Oszczędzasz
40 zł
na dodatkach
1 987,99 zł 1 947,99 zł
+ +
Oszczędzasz
40 zł
 

Środek do usuwania kamienia Electrolux uniwersalny odkamieniacz 1l 9029793545

Uniwersalny środek odkamieniający doskonale nadaje się do stosowania w urządzeniach takich jak zmywarki, pralki, nawilżacze powietrza, czajniki i ekspresy do kawy.
24,99 zł

Produkt czyszczący Dr. Beckmann środek czyszczący do pralek

Usuwa osad kamienny oraz inne zanieczyszczenia. Zapobiega ponownemu osadzaniu się kamienia, chroni pralkę przed korozją.

16,99 zł

Wąż do wody Wpro wąż dopływowy Aquastop

1,5 metrowy elastyczny wąż dopływowy przeznaczony do montażu domowych urządzeń do instalacji wodnej. Zapobiega nieszczelnościom i przelaniom.

76,99 zł

Mata antywibracyjna Elka Pieterman Mata antywibracyjna

Tłumi wibrację, zapobiega przesuwaniu się urządzenia i chroni podłogę w Twoim domu.
69,99 zł
19,99 zł
Ocena Klientów:
5 na 5 (10 Opinii)
Podsumowanie Opinii o pralka Bosch Serie 4 VarioPerfect WAK24260PL
Najwyżej ocenione zalety:
 • pojemność
 • jakość prania
Towar oceniło 10 osób
100% osób oceniło wysoko Towar
Ostatnią Opinię dodano: 25-10-2015
ok
Dodana: 07-01-2015
Przez: Aga
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
Podsumowanie:

Pralka jest super jedna rzecz mi nie pasuje ,że wszystkie nowoczesne pralki piorą w bardzo małej ilości wody, a mnie nie przekonuje pranie prawie na sucho, ale wybrałam pralkę w klasie A+++, więc nie powinnam mieć pretensji. Poza tym polecam.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 50% osób (1/0).
Czy przydatna dla Ciebie? TAK NIE Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
podziel się Opinią
Zadajesz pytanie użytkownikowi Aga dotyczące produktu Bosch Serie 4 VarioPerfect WAK24260PL.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Znakomita pralka
Dodana: 01-04-2015
Przez: seta21
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
Podsumowanie:

Mamy dwójkę małych dzieci, pralka chodzi po 2 razy dziennie, w weekendy 3 -4 razy dziennie. Jak dotąd pralka nie zawiodła ani razu. Cicha, stabilna. prosta w obsłudze, przy niezłym wachlarzu programów. Pojemność 8 kg jest w więkoszości programów teoretyczna.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 50% osób (1/0).
Czy przydatna dla Ciebie? TAK NIE Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
podziel się Opinią
Zadajesz pytanie użytkownikowi seta21 dotyczące produktu Bosch Serie 4 VarioPerfect WAK24260PL.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
dobra pralka
Dodana: 16-04-2015
Przez: karolina
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
Podsumowanie:

pralka sprawuje się dobrze, użytkowana 5 miesięcy. ubrania czyste, dobrze odwirowane, w miarę cicha - mieszkam w niedużym mieszkaniu w bloku, przy otwartym salonie i zamkniętych drzwiach do łazienki oraz włączonym telewizorze praktycznie nie słychać żeby prała. jest bardzo stabilna, przy odwirowywaniu nic się nie trzęsie, nie przesuwa. mógłby być program do spodni, ja zazwyczaj używam programu mix. jeśli chodzi o 8 kg to chyba tylko na programie "bawełna" który trwa prawie 3h więc to jest minus.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 50% osób (1/0).
Czy przydatna dla Ciebie? TAK NIE Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
podziel się Opinią
Zadajesz pytanie użytkownikowi karolina dotyczące produktu Bosch Serie 4 VarioPerfect WAK24260PL.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
pralka
Dodana: 14-05-2015
Przez: luliputka
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
Podsumowanie:

Mogę spokojnie polecić. Pralka cicho pracuję przy wirowaniu jak się rozkręca to głośniej ale ogólnie cicho :) Ecco czas godzinka i pranie wyprane więc super i 15 minutowy program też ok pranie czyste, prawie suchę wyciągam więc jestem BARDZO ZADOWOLONA Z ZAKUPU!! Pojemność imponująca :) polecam

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 50% osób (1/0).
Czy przydatna dla Ciebie? TAK NIE Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
podziel się Opinią
Zadajesz pytanie użytkownikowi luliputka dotyczące produktu Bosch Serie 4 VarioPerfect WAK24260PL.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
PRALKA
Dodana: 26-10-2014
Przez: aldi
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
Podsumowanie:

Zakup udany .Pralka robi to co powinna- czyli pierze.Troche glosna przy wirowaniu.Łatwa w obsłudze.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 75% osób Opinia przydatna dla 80% osób Opinia przydatna dla 60% osób (3/1).
Czy przydatna dla Ciebie? TAK NIE Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
podziel się Opinią
Zadajesz pytanie użytkownikowi aldi dotyczące produktu Bosch Serie 4 VarioPerfect WAK24260PL.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
rewelacja
Dodana: 29-09-2014
Przez: Piotr
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
Podsumowanie:

rewelacyjny produkt.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 0% osób Opinia przydatna dla 25% osób Opinia przydatna dla 0% osób (0/3).
Czy przydatna dla Ciebie? TAK NIE Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
podziel się Opinią
Zadajesz pytanie użytkownikowi Piotr dotyczące produktu Bosch Serie 4 VarioPerfect WAK24260PL.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
udany zakup
Dodana: 28-11-2014
Przez: Krzysztof
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
Podsumowanie:

dostarczone błyskawicznie, sprzet na prawde fajny

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 0% osób Opinia przydatna dla 25% osób Opinia przydatna dla 0% osób (0/3).
Czy przydatna dla Ciebie? TAK NIE Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
podziel się Opinią
Zadajesz pytanie użytkownikowi Krzysztof dotyczące produktu Bosch Serie 4 VarioPerfect WAK24260PL.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
udany zakup
Dodana: 08-07-2015
Przez: MAP
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
Podsumowanie:

Póki co jestem bardzo zadowolony, cicha, pojemna energooszczędna pralka

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 0% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 0% osób (0/0).
Czy przydatna dla Ciebie? TAK NIE Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
podziel się Opinią
Zadajesz pytanie użytkownikowi MAP dotyczące produktu Bosch Serie 4 VarioPerfect WAK24260PL.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
pralka Bosch serie 4 varioperfect
Dodana: 03-08-2015
Przez: edi
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
Podsumowanie:

Jest bardzo dobra, łatwa w obsłudze, pierze bardzo dobrze, mam nadzieję, że będzie bezawaryjna przez wiele lat.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 0% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 0% osób (0/0).
Czy przydatna dla Ciebie? TAK NIE Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
podziel się Opinią
Zadajesz pytanie użytkownikowi edi dotyczące produktu Bosch Serie 4 VarioPerfect WAK24260PL.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Bosch Serie 4
Dodana: 25-10-2015
Przez: karolek14141
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
Podsumowanie:

super pralka za rozsądną cenę

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 0% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 0% osób (0/0).
Czy przydatna dla Ciebie? TAK NIE Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
podziel się Opinią
Zadajesz pytanie użytkownikowi karolek14141 dotyczące produktu Bosch Serie 4 VarioPerfect WAK24260PL.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Ładowanie formularza...
1 pytanie
Gdzie jest ten model pralki produkowany? Czy łożysko jest zintegrowane z bębnem?
Elvis907 zapytał 1 dzień temu
Zgłoś nadużycie Dla tego pytania nikt nie dodał jeszcze odpowiedzi.
Ładowanie formularza...
 
 
 
 

RTV EURO AGD © 2009 Wszystkie prawa zastrzeżone, powielanie informacji zawartych na tej stronie zabronione.

Właściciel serwisu: Euro-net sp. z o.o., ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa

Wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies) oraz podobne technologie w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Do góry