Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

kosiarka spalinowa Powermat PM-KSS-650EL-LC

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
kosiarka spalinowa Powermat PM-KSS-650EL-LC
Powermat PM-KSS-650EL-LC
Opis i dane
Samobieżna kosiarka Powermat PM-KSS-650EL-LC, z najnowszej serii kosiarek firmy Powermat, wykonana jest z wysokiej jakości podzespołów.
Kosiarka posiada siedmiostopniową regulację wysokości. Napędzana jest popularnym wysokiej jakości silnikiem LONCIN o mocy 6,5KM i pojemności 196cm3.
Silnik LONCIN model LC1P70FAD to niebywałej klasy silnik górnozaworowy OHV, cechujący się optymalnym spalaniem. Wysoka wytrzymałość i jakość podzespołów silnika, sprawia iż urządzenie to będzie służyło państwu przez długie lata.

Kosiarka posiada trzy tryby koszenia:

- wyrzut tylny do kosza
- wyrzut tylny bez kosza
- wyrzut boczny
- wyrzut pod kosiarkę

Noże tnące kosiarki są wykonane z hartowanej stali, co zapewnia długą żywotność ostrza. Mocowanie ostrza metalową mosiężną śrubą daje wyjątkową wytrzymałość zespołu tnącego.
Sama obudowa korpusu wykonana jest z tworzywa sztucznego odpornego na korozję dzięki temu wzrasta żywotność całej maszyny.
Kosiarka wyposażona jest w złączkę, do której można podłączyć wąż ogrodowy. Specjalna zwężka króćca nadaje odpowiednie ciśnienie wody, która przy obrotach noża pod ciśnieniem zrywa zabrudzoną powierzchnię bębna zespołu tnącego.
Wersja silnika LC1P70FAD posiada alternator, dzięki czemu model PM-KSS-650EL-LC wyposażony jest w specjalnie przystosowany żelowy akumulator 12V
Przełącznik wyrzutu do kosza znajduje się w wygodnym miejscu. Kosiarka dzięki temu nie wymaga ręcznego wyjmowania blokady wyrzutu do kosza.
Wybierz kosiarkę spalinową
Wybierz kosiarkę spalinową
Kosiarka z silnikiem spalinowym jest ekonomiczna z powodu niskiego zużycia paliwa oraz gwarantuje dużą moc, dzięki czemu możesz pracować dłużej i efektywniej.
Dostosuj wysokość koszenia
Kosiarka wyposażona w 7-poziomową regulację wysokości ostrzy, umożliwi idealne dostosowanie wysokości cięcia trawy do Twoich osobistych preferencji. Sam zdecyduj czy chcesz trawę dłuższą czy krótszą.
Dostosuj wysokość koszenia
Pracuj szybciej
Pracuj szybciej
Kosiarka o szerokości koszenia 50,8 cm nadaje się zarówno do mniejszych jak i dużych powierzchni. Większa szerokość koszenia skraca czas potrzebny na dokładne skoszenie trawy na placu.
Zyskaj więcej miejsca
Duża pojemność kosza przekłada się na rzadszą potrzebę jego opróżniania w trakcie pracy. Kosiarka wyposażona w kosz o pojemności 60 litrów zapewni długą pracę bez konieczności przerywania, zarówno w przydomowych trawnikach jak i działkowych ogródkach.
Zyskaj więcej miejsca
Stosuj naturalne nawożenie
Stosuj naturalne nawożenie
Funkcja mulczowania pozwala na naturalne nawożenie trawnika, bez potrzeby używania dodatkowych, często drogich środków chemicznych. Skoszona i rozdrobniona trawa szybko się rozkłada dodając naturalnych środków odżywczych Twojemu trawnikowi.
Zbieraj trawę na kompost
Jeżeli posiadasz przydomowy kompostownik, funkcja tylnego wyrzutu będzie dla Ciebie odpowiednia. Pozwala ona korzystać z kosza, dzięki czemu możesz gromadzić ściętą trawę na kompost.
Zbieraj trawę na kompost
Kosiarka z bocznym wyrzutem
Kosiarka z bocznym wyrzutem
Funkcja bocznego wyrzutu jest charakterystyczna dla kosiarek z funkcją mulczowania. Funkcja ta pozwala na rozrzucenie ściętej trawy na trawniku, dzięki czemu posłuży on jako naturalny nawóz dla rosnącej trawy.

Dane techniczne

kosiarka spalinowa Powermat PM-KSS-650EL-LC

Szerokość koszenia 50,8 cm
Wysokość koszenia 25 - 75 mm
Regulacja położenia ostrzy 7-poziomowa
Wykonanie korpusu  stal
Poziom hałasu 98 dB
Funkcje dodatkowe  mulczowanie, tylny wyrzut, boczny wyrzut, wyrzut do kosza
Kosz   
Wykonanie  plastik/tkanina
Pojemność kosza 60 litrów
Wskaźnik zapełnienia nie
Napęd   
Napęd prędkość stała
Silnik   
Rodzaj silnika spalinowy
Rodzaj paliwa  Pb95
Model silnika  LONCIN
Pojemność  196 cm3
Moc silnika (KM / W) 6,5 KM / 4779 W
Zasilanie akumulatorowe  nie
Wyposażenie  kosz na trawę, ostrze tnące, klucz, instrukcja obsługi
Parametry fizyczne   
Rozmiar kół przednich/tylnych  8 / 12 cali
Waga  43 kg
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  P.H. Powermat T.M.K. Bijak Sp. Jawna
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Powermat
  • Rodzaj: kosiarka spalinowa
  • Moc silnika (KM): od 6,1 KM
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Powermat PM-KSS-650EL-LC, wpisz 1077521 w wyszukiwarce euro.com.pl.