Aby zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa, dbamy o to, aby nasz dostawca zawsze był łatwo rozpoznawalny, tzn.:
-
był ubrany w charakterystyczny granatowy uniform z logo RTV EURO AGD,
-
miał zawieszony na szyi identyfikator z logo firmy, ze swoim imieniem, nazwiskiem oraz zdjęciem,
-
zazwyczaj przyjeżdżał samochodem dostawczym oznakowanym logo RTV EURO AGD,
-
miał ze sobą kopię dokumentu zamówienia (w przypadku zakupu produktu w sklepie) lub oryginał i kopię dokumentu zamówienia (w przypadku zamówienia internetowego lub telefonicznego), z pieczątką sklepu i podpisem sprzedawcy.
Nasi dostawcy:
-
wnoszą każdy produkt do mieszkania (domu) bez względu na jego rozmiary, liczbę pięter i możliwości skorzystania z windy, bez angażowania Cię do pomocy,
-
rozpakowują produkty w Twojej obecności, abyś mógł sprawdzić, czy są kompletne i w dobrym stanie,
- wstawiają sprzęty we wskazane i przygotowane miejsce*,
- odbierają zapłatę za produkty, o ile nie została ona uiszczona w sklepie w całości,
-
wypełniają i wydają karty gwarancyjne oraz instrukcje obsługi,
-
przyjmują potwierdzenie odbioru produktów,
- zabierają jednorazowe, zbędne opakowania fabryczne.
Naszym dostawcom nie wolno świadczyć na Twoją rzecz odpłatnie lub nieodpłatnie żadnych usług (np. przestawiać mebli) oprócz tych, które są wymienione w serwisie WWW i materiałach informacyjnych w sklepach.
* miejsce powinno być wolne, mieć odpowiednią wielkość oraz zapewniać możliwość ustawienia sprzętu bez narażenia na uszkodzenie sąsiadujących z tym miejscem przedmiotów oraz samego produktu