Płacimy za Ciebie pierwszą ratę! Sprawdź

Kup TomTom Adventurer

na euro.com.pl a wyślemy

ci podróżny plecak ogio

Produkty objęte promocją

Promocja dotyczy zegarka TomTom Adventurer, który został zakupiony na stronie www.euro.com.pl w terminie od dnia 24 marca 2017 roku do dnia 30 kwietnia 2017 roku.

Czas na wysyłanie zgłoszeń

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 dni od daty zakupu zegarka na stronie www.promocjetomtom.pl (daty widniejącej na paragonie lub fakturze). Pula nagród ograniczona do 100 sztuk. W przypadku wyczerpania puli nagród przed zakończeniem promocji, link do rejestracji zostanie wyłaczony a stosowna informacja znajdzie się na stronie www.promocjetomtom.pl. Zachęcamy do przeczytania regulaminu!

O plecaku Ogio

Ogio Tribune 17 to bardzo pojemny plecak, w którym schowasz rzeczy do szkoły lub pracy, oraz spakujesz się na weekendowy wyjazd. W głównej komorze znajduje się kieszeń na laptop i tablet oraz miejsce na książki i dokumenty. Pełna druga komora pomieści również sporą ilość bagażu. W przedniej kieszeni znajduje się panel organizacyjny z kieszonkami na drobne akcesoria, długopisy oraz kieszonki z suwakami na mniejsze rzeczy. W górnej części plecaka znajduje się kieszeń wykończona miękkim materiałem na telefon lub aparat. Po bokach plecaka znajdują się kieszenie z siatki na napój lub rzeczy, które szybko będą Ci potrzebne. Komfort użytkowania zapewniają plecy wykończone miękkim materiałem oraz szelki z pasem piersiowym. Plecak wykonany jest z wytrzymałych materiałów, dlatego będzie służył przez długi czas. Wartość rynkowa plecaka 249 zł.