Nocna promocja! Ponad 1000 produktów w niższych cenach. Sprawdź!
Data publikacji: 26 maja 2014
ARTYKUŁ - RECENZJA PRODUKTOWA
polecamy

Xenic Smart Multishare USB - udostępnij treść smartfona i tabletu

Podziel się: Dodaj do Facebooka Wrzuć na Twittera Pinterest Dodaj do Google+
Poleć znajomemu Drukuj

Xenic Smart Multishare USB to niepozorne urządzenie o wielkich możliwościach, które jest niezbędnym akcesorium każdego posiadacza smartfona lub tabletu z systemem Android lub iOS. Pozwala bowiem na bezprzewodowe udostępnianie zdjęć, muzyki, filmów, dokumentów z naszego sprzętu mobilnego do urządzeń wyposażonych w port USB. Teraz wyświetlenie np. fotki zapisanej w telefonie na dużym ekranie TV w jakości Full HD nie będzie stanowiło już żadnego problemu! 

Z małego ekranu do urządzeń wyposażonych w port USB

Przypominający pendrive’a Smart Multishare USB marki Xenic tworzy połączenie Wi-Fi i działa z każdym urządzeniem wyposażonym w port USB. Można go podłączyć do telewizora, samochodowego lub domowego systemu audio, komputera, konsoli: Smart Multishare USB udostępni bezprzewodowo wybraną przez nas treść. Możliwa jest również komunikacja w drugą stronę, czyli przeniesienie danych np. z PC na smartfon lub tablet.


 

Udostępniaj pliki bezprzewodowo, bez straty jakości!

Multishare udostępnia pliki bez straty jakości, umożliwia wyświetlanie multimediów nawet w Full HD (1920x1080p). Wystarczy podłączyć urządzenie marki Xenic do portu USB np. w swoim TV i ściągnąć dedykowaną aplikację ze sklepu Google Play dla urządzeń z systemem Android lub z App Store dla produktów Apple, aby bez problemu udostępniać wybrane treści: filmy, zdjęcia, muzykę czy inne dokumenty. 

Ciesz się wygodną obsługą dzięki aplikacji, kontroluj udostępniane treści poprzez playlistę

Aplikacja, która służy do obsługi urządzenia jest niezwykle intuicyjna i prosta w obsłudze dodatkowo umożliwia zarządzanie udostępnianymi plikami poprzez wygodną playlistę. Zapewnia to pełną kontrolę nad materiałami, które chcemy wyświetlić. Kolejnym atutem Multishare jest to, że pozwala na połączenie aż do 20 smartfonów jednocześnie, umożliwiając naprzemienne przesyłanie multimediów.
Transmisja plików z chmury internetowej

Ponadto Smart Multishare USB oferuje możliwość bezprzewodowej transmisji plików umieszczonych w popularnych chmurach i dyskach internetowych, lub wydruk treści zgromadzonych w urządzeniach mobilnych. Pokazywanie rodzinie lub znajomym zdjęć czy filmów na dużym ekranie staje się łatwe, komfortowe, a do tego bez utraty jakości. Za pomocą Multishare można także cieszyć się muzyką na samochodowym systemie audio, lub transmitować dokumenty do projektora multimedialnego.

 

Wystarczy jedynie dedykowana aplikacja, aby móc cieszyć się multimediami, dokumentami lub muzyką z urządzenia mobilnego na ekranie TV, monitorze komputera, domowym i samochodowym sprzęcie audio, projektorze lub konsoli.

 Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?
6 0
Podziel się: Dodaj do Facebooka Wrzuć na Twittera Pinterest Dodaj do Google+
Zgłoś błąd na stronie
Prześlij uwagi
Zobacz inne porady dotyczące wyboru sprzętu
Prezentujemy porady i wskazówki dotyczące tego co wybrać i jak wybrać.
Przejdź na stronę główną porad dotyczących wyboru sprzętu

Pokaż artykuły

według kryteriów
Pokaż wybrane artykuły

Poinformuj

nas o czym powinniśmy napisać Wyślij

Ostatnio

dodane artykuły

Technologiczne trendy na 2017 rok. Co może nas zaskoczyć?

Dalszy rozwój wirtualnej rzeczywistości czy cyfrowi asystenci – oto nowe kierunki, którym warto się bacznie przyglądać w 2017.  Co jeszcze pod względem technologii przyniesie rok 2017?
Zobacz więcej   

Najpopularniejsze świąteczne prezenty na przestrzeni lat. Zajrzyj pod choinkę lat 80. i 90.

Zastanawiałeś się jakie prezenty wręczano sobie z okazji Świąt 30 lat temu? A może sam ze wzruszeniem wspominasz gierkę Wilk i Zając? Zapraszamy w sentymentalną podróż.
Zobacz więcej   

Magia fotografowania, czyli jaki prezent dla miłośnika zdjęć

Jeśli Twój przyjaciel kocha fotografię i w wolnym czasie robi bardzo dużo zdjęć lub nagrywa filmy, ale ma już dość słabej jakości przestarzałego aparatu czy smartfonu, pomyśl o naprawdę wartościowym prezencie pod choinkę. Sprawdź na co zwrócić uwagę przy wyborze urządzeń fotograficznych.
Zobacz więcej   

Znajdź nas