Data publikacji: 28 marca 2014
ARTYKUŁ - AKTUALNOŚCI
polecamy

Top 5 lodówek turystycznych

Podziel się: Dodaj do Facebooka Wrzuć na Twittera Pinterest Dodaj do Google+
Poleć znajomemu Drukuj

Radek uwielbia podróżować. W tym zakresie preferuje 2-3 dniowe wyjazdy w nieznane mu dotąd rejony Polski. Najczęściej wyjeżdża ze swoją żoną Anią. Obecnie stoi przed decyzją o kupnie lodówki turystycznej, która usprawni i uprzyjemni każdy kolejny wyjazd.

 
Severin KB 2921
Pierwszą lodówką turystyczną, której zakup rozważa Radek jest model Severin KB 2921. Jest to lodówka z funkcją chłodzenia oraz podgrzewaniu – dzięki temu będzie mógł z niej korzystać zdecydowanie częściej. Zasilanie lodówki odbywa się poprzez zasilanie sieciowe 220-240V lub gniazdko samochodowe 12V.
Pojemność urządzenia sięga 25 litrów, a za sprawą wbudowanego wentylatora jej wnętrze zostanie szybko i równomiernie schłodzone. Lodówka posiada wygodną i solidną rączkę do przenoszenia w dowolne miejsce. Warto tu zauważyć, że sprzęt jest przyjazny środowisku. Ma to miejsce dzięki wykonaniu izolacji z poliuretanu.Campingaz Minimaxi 19L Ethnic
Kolejną lodówką turystyczną, nad którą myśli Radek jest Campingaz Minimaxi 19L Ethnic. W odróżnieniu od poprzednich modeli występuje ona pod postacią praktycznej i lekkiej torby, którą można przewiesić na ramieniu. Torba o pojemności 19 litrów zamykana jest na zamek. Może być funkcjonalna nie tylko podczas wyjazdów, ale także podczas zakupów. Nie bez znaczenia jest fakt, że model ten jest łatwy w czyszczeniu. Wybierając ten model, Radek zyska sprzęt do chłodzenia napojów i żywności do 12 godzin.


Continental T25
Continental T25 to 22-litrowa lodówka turystyczna mogąca być zasilana zarówno z gniazdka zapalniczki, jak i z gniazdka sieciowego. Łączy funkcje chłodzenia i grzania, czym sprawia, że przyda się przy każdej okazji. Warto tu zauważyć, że cała elektronika znajduje się w pokrywie lodówki, tym samym nie są potrzebne dodatkowe przewody elektryczne. Zakres chłodzenia wynosi do 20 stopni poniżej temperatury otoczenia.Campingaz Urban Picnic Lunch
Oprócz tradycyjnych modeli i większej torby Campingaz Minimaxi 19L Ethnic, Radek bierze pod uwagę także model Campingaz Urban Picnic Lunch. To niewielka torba, która będzie idealna podczas kilkugodzinnych/jednodniowych wyjazdów. Pojemność torby wynosi 5 litrów. Przechowywaną w niej żywność może chłodzić nawet do kilkunastu godzin. Torba nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu można ją mieć przy sobie każdego dnia. Z kolei żonie Radka bardzo podoba się jej design.Ostatecznie, Radek zdecydował się na lodówkę turystyczną Severin KB 2921. Do podjęcia decyzji przekonała go m.in. wytrzymałość sprzętu, funkcjonalność i jego spora pojemność.
 

Proponowane Towary:

Ezetil Coca-Cola Vintage 26 24,1 l
Ezetil Coca-Cola Vintage 5 4,5 l
Ezetil Coca-Cola Fun 15 15,6 l
Ezetil Coca-Cola Coke & Smile 20 21,1 l
Ezetil Coca-Cola Classic 5 4,8 l

FAQ

  • Jak może być zasilana elektryczna lodówka turystyczna?Lodówki turystyczne tego typu mogą być zasilana dwojako. Po pierwsze, zasilanie może pochodzić z gniazdka zapalniczki samochodowej 12V. Po drugie, lodówkę możemy zasilić z gniazdka sieciowego 220V.
  • Jak długo chłodzą wkłady chłodzące? Wkłady chłodzące utrzymują niską temperaturę w torbie średnio do 12 godzin.
  • Na jakie parametry warto zwrócić uwagę przy wyborze lodówki turystycznej? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na pojemność lodówki, sposób jej zasilania, zużycie energii oraz temperaturę chłodzenia.
Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?
0 3
Podziel się: Dodaj do Facebooka Wrzuć na Twittera Pinterest Dodaj do Google+
Zgłoś błąd na stronie
Prześlij uwagi
Zobacz inne porady dotyczące wyboru sprzętu
Prezentujemy porady i wskazówki dotyczące tego co wybrać i jak wybrać.
Przejdź na stronę główną porad dotyczących wyboru sprzętu

Pokaż artykuły

według kryteriów
Pokaż wybrane artykuły

Poinformuj

nas o czym powinniśmy napisać Wyślij

Ostatnio

dodane artykuły

Jak wybrać baterie do aparatu słuchowego?

 Problemy ze słuchem mogą dotknąć każdego i nie dotyczą jedynie osób starszych. Coraz więcej młodych ludzi znajduje się w grupie ryzyka. Zapoznaj się z rodzajami baterii odpowiednich do aparatów słuchowych.
Zobacz więcej   

Nie tylko kwiaty na Walentynki, czyli prezentowe pomysły na udany dzień zakochanych

Nie przepadasz za Walentynkami? A może jest wprost przeciwnie? Zawsze zastanawiasz się nad tym, co można podarować bliskiej osobie, by nie były to tylko kwiaty? Poznaj nasze pomysły na prezenty na wspólne spędzenie 14 lutego (i nie tylko).
Zobacz więcej   

Najbardziej wyczekiwane premiery smartfonów w 2017 roku

Kontynuacja podwójnych aparatów fotograficznych i rozszerzona rzeczywistość – oto czego możemy się spodziewać w 2017 roku. Poznaj premierowe modele smartfonów.
Zobacz więcej   

Znajdź nas