Data publikacji: 18 lipca 2014
ARTYKUŁ - PORADNIK

Sterylizatory butelek - wygoda i pewność

Podziel się: Dodaj do Facebooka Wrzuć na Twittera Pinterest Dodaj do Google+
Poleć znajomemu Drukuj

Nie tylko dzieci karmione sztucznie korzystają z butelek. Również te chowane na piersi, od czasu do czasu piją z butelki – chociażby wtedy, kiedy mama musi wyjść i odciąga swój pokarm na później. Butelki, tak samo jak smoczki czy wszelkiego rodzaju gryzaki, muszą być sterylne. Czy jednak skazane jesteśmy na codzienne gotowanie tych rzeczy w garnku?Przydatne i skuteczne

 

Dostępne obecnie sterylizatory są zarówno poręczne, jak i skuteczne. Używając ich codziennie zyskujemy pewność, że butelki, smoczki i gryzaki dawane naszym pociechom są sterylne, pozbawione zarazków, a więc bezpieczne.

Najtańszym tego typu produktem, dostępnym w sieci EURO AGD jest model Nuvita 1551. Ten przenośny sterylizator jest idealny w czasie podróży. Charakteryzuje się prostą obsługą oraz łatwością dezynfekcji już w 7 minut. Promienie UV zabijają do 99 % bakterii i innych zarazków. Urządzenie przystosowano do sterylizacji większości powszechnie stosowanych rodzajów smoczków. Lampa włącza się natychmiast po otwarciu pokrywy. Model zasilany jest dwiema bateriami AAA.

Kolejnym, godnym polecenia urządzeniem jest sterylizator Baurer JBY 40, który może sterylizować aż do 5 butelek do karmienia Bellbeing jednocześnie! W przypadku butelek Step Up, urządzenie obsługuje do 4 naczyń równocześnie. Sterylizator wykorzystuje funkcje kuchenki mikrofalowej i charakteryzuje się innowacyjnym designem. Jest szybki: dezynfekcja trwa tylko 5 minut, zaś efekt utrzymuje się przez 24 godziny.

utelkę 150ml Tommee Tippee®, smoczek Pure 0-3m oraz szczypce do smoczków.

 


Jeszcze szybszy, choć równie prosty w użyciu jest, dostępny także w sieci EURO AGD, sterylizator Tommee Tippee 236005. Urządzenie posiada czterominutowy cykl (w mikrofalówce 1000+W), co sprawia, że jest wprost idealnym rozwiązaniem nie tylko w domu, ale i w podróży. Wysterylizowane akcesoria przechowuje do 24 godzin (pod warunkiem, że pokrywa nie zostanie otwarta). Pokrywa tego modelu wprost idealnie nadaje się do sterylnego przechowywania pokarmu, zaś sam produkt wyposażono w koszyk na akcesoria. W zestawie znajdziemy także butelkę Closer to Nature 150ml, smoczek uspokajający Closer to Nature oraz szczypce do wyjmowania akcesoriów.


Innym wielofunkcyjnym urządzeniem jest Philips SCF281/02. Model posiada nowoczesny design i przeznaczony jest do sterylizacji smoczków i butelek, jednak możemy w nim także podgrzewać pokarm. Urządzenie wyposażono również w elektroniczny moduł, umożliwiający takie ustawienie, aby temperatura pokarmu była zawsze odpowiednia, niezależnie od tego, czy jedzenie dziecka było uprzednio zamrożone, przechowywane w lodówce czy też temperaturze pokojowej. Moduł jest prosty w obsłudze i pozwala na wybór rodzaju, ilości oraz temperatury posiłku. Urządzenie automatycznie oblicza czas podgrzewania.

 

Szczytem nowoczesności jest dostępny w sieci EURO AGD sterylizator Tommee Tippee 232007. Urządzenie jest łatwe w użyciu i posiada pięciominutowy cykl sterylizacyjny. Wyposażono je w pokrywę na zawiasy, o smutnym kształcie i cyfrowym wyświetlaczu. Produkt sterylizuje do 6 butelek Closer to Nature jednocześnie. W zestawie znajdziemy również butelkę 150ml Tommee Tippee®, smoczek Pure 0-3m oraz szczypce do smoczków.

 


 Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?
0 0
Podziel się: Dodaj do Facebooka Wrzuć na Twittera Pinterest Dodaj do Google+
Zgłoś błąd na stronie
Prześlij uwagi
Zobacz inne porady dotyczące wyboru sprzętu
Prezentujemy porady i wskazówki dotyczące tego co wybrać i jak wybrać.
Przejdź na stronę główną porad dotyczących wyboru sprzętu

Pokaż artykuły

według kryteriów
Pokaż wybrane artykuły

Poinformuj

nas o czym powinniśmy napisać Wyślij

Ostatnio

dodane artykuły

Jak wybrać baterie do aparatu słuchowego?

 Problemy ze słuchem mogą dotknąć każdego i nie dotyczą jedynie osób starszych. Coraz więcej młodych ludzi znajduje się w grupie ryzyka. Zapoznaj się z rodzajami baterii odpowiednich do aparatów słuchowych.
Zobacz więcej   

Nie tylko kwiaty na Walentynki, czyli prezentowe pomysły na udany dzień zakochanych

Nie przepadasz za Walentynkami? A może jest wprost przeciwnie? Zawsze zastanawiasz się nad tym, co można podarować bliskiej osobie, by nie były to tylko kwiaty? Poznaj nasze pomysły na prezenty na wspólne spędzenie 14 lutego (i nie tylko).
Zobacz więcej   

Najbardziej wyczekiwane premiery smartfonów w 2017 roku

Kontynuacja podwójnych aparatów fotograficznych i rozszerzona rzeczywistość – oto czego możemy się spodziewać w 2017 roku. Poznaj premierowe modele smartfonów.
Zobacz więcej   

Znajdź nas