Data publikacji: 4 lipca 2011
ARTYKUŁ - AKTUALNOŚCI
polecamy

Lodówki Whirlpool Szósty Zmysł

Podziel się: Dodaj do Facebooka Wrzuć na Twittera Pinterest Dodaj do Google+
Poleć znajomemu Drukuj
Szukasz chłodziarki? Whirlpool wprowadza nową linię lodówek No Frost Fresh Control Szósty Zmysł. Na co powinieneś zwrócić uwagę wybierając lodówkę Whirlpool:
  • technologia Szósty Zmysł
  • NoFrost
  • system Fresh Control
  • bakteriobójcze filtry
  • klasa energetyczna A+ i A++
  • wolnostojąca chłodziarko-zamrażarka
  • zamrażarka Whirlpool w dolnej części
  • niski poziom hałasu
  • system Multiflow

 


Whirlpool Szósty Zmysł (6th Sense)

Lodówki Whirlpool Szósty Zmysł (6th Sense) to elegancka linia, ergonomiczne kształty i wygoda użytkowania. Przemyślane technologie zapewniają przechowywanej żywności dłuższą świeżość, dzięki kontrolowanej temperaturze i wilgotności.
whirlpool szosty zmysl
Nowa linia lodówek Whirlpool została wyposażona w zestaw czujników, które monitorują temperaturę panującą we wnętrzu urządzenia. To rozwiązanie znane jest jako Technologia Szósty Zmysł. Połączone jest ono z systemem Fresh Control, kontrolującym poziom wilgotności w komorze chłodziarki. Dzięki tym rozwiązaniom utrzymywany jest naturalny poziom zawartości wody w przechowywanych produktach.
Czujniki reagują na wszelkie zmiany warunków panujących we wnętrzu chłodziarki, które powodowane mogą być np. otwieraniem lodówki, przerwą w dopływie prądu, a nawet wtedy, gdy rozkładanie zakupów na półkach zajmuje więcej czasu.

Whirlpool No Frost

Koniec z rozmrażaniem. Wybrane modele chłodziarko-zamrażarek Whirlpool zostały wyposażone w system NoFrost – mechanizm, który kontroluje poziom wilgotności w chłodziarce i zamrażarce, a dzięki osuszaniu i wymianie powietrza zapobiega osadzaniu się szronu. Wnętrze lodówki jest wentylowane, a wilgotne powietrze kierowane do specjalnego skraplacza. Dzięki temu że powietrze jest zawsze suche, na ściankach nie gromadzi się lód. Lodówki bezszronowe (no frost) nie wymagają odmrażania. Zmniejszona wilgoć wpływa także na przedłużenie czasu przechowywania produktów. W zamrażarce bezszronowej produkty, pomimo iż leżą obok siebie, nie ulegają zmrożeniu.

Bakteriobójcze filtry w lodówkach Whirlpool

Co jest ważne, w lodówkach Whirlpool masz do dyspozycji antybakteryjny system filtracji powietrza. Specjalny filtr z wbudowanymi środkami bakteriobójczymi filtruje 100% powietrza znajdującego się w lodówce. Usuwa zanieczyszczenia, bakterie i pleśń, które mogą być przyczyną nieprzyjemnego zapachu i psucia się żywności.
whirlpool 6th sense
Lodówki Whirlpool to także pojemna konstrukcja, przy zachowaniu standardowych wymiarów zewnętrznych.

Stawiaj na ekologię

Oszczędność energii zapewnia wykorzystane oświetlenie LED. Magia polega na tym, iż przy dwukrotnie jaśniejszym świetle zużycie energii jest 4-krotnie mniejsze. To ukłon Whirloop w stronę ekologicznych innowacji.
Whirlpool Szósty Zmysł Green Generation są przykładem na to, że zastosowane rozwiązania technologiczne mogą być przyjazne dla środowiska. Chłodziarko-zamrażarki Green Generation to nowoczesny wygląd i wyjątkowa funkcjonalność. Inteligentna technologia 6ty Zmysł i cała gama energooszczędnych funkcji pozwala skutecznie chronić przyrodę. Lodówki Whirlpool Szósty Zmysł to urządzenia oszczędzające energię elektryczną także dzięki wyokiej klasie energetycznej A+. Klasa energetyczna A+++ lodówki Whirlpool WBA34983 DFC IX gwarantuje niższe rachunki za prąd oraz dbałość o środowisko naturalne.

Whirlpool, lodówki Whirlpool, No Frost, 6th Sense, szósty zmysł, lodówka, najlepsza lodówka, lodówka wolnostojąca, chłodziarka, zamrażarka, Fresh Control, energy green generation

 


Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?
1 0
Podziel się: Dodaj do Facebooka Wrzuć na Twittera Pinterest Dodaj do Google+
Zgłoś błąd na stronie
Prześlij uwagi
Zobacz inne porady dotyczące wyboru sprzętu
Prezentujemy porady i wskazówki dotyczące tego co wybrać i jak wybrać.
Przejdź na stronę główną porad dotyczących wyboru sprzętu

Pokaż artykuły

według kryteriów
Pokaż wybrane artykuły

Poinformuj

nas o czym powinniśmy napisać Wyślij

Ostatnio

dodane artykuły

Jak oszczędzać energię elektryczną? Poznaj 10 prostych porad

 Zastanawiałeś się w jaki sposób wpłynąć na swoje finanse i zaoszczędzić prąd? Poznaj 10 prostych sposobów na to, by zaoszczędzić energię elektryczną.
Zobacz więcej   

Pralko-suszarka czy suszarka? Która zwycięży w pojedynku?

Suszenie ubrań spędza Ci sen z powiek i zabiera cenny czas? Masz malutkie dzieci, codziennie robisz pranie i chcesz, by ich ubranka były suche w krótkim czasie? Rozwiązanie jest prostsze i wygodniejsze niż myślisz. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać pralko-suszarkę lub suszarkę. Sprawdź, które urządzenie będzie dla Ciebie lepsze.
Zobacz więcej   

Jak zadbać o ekspres do kawy? Czyszczenie ekspresu krok po kroku

Picie kawy – niezależnie od tego, czy robimy to rano, w ciągu dnia, czy wieczorem – jest pewnego rodzaju rytuałem, z którego trudno zrezygnować. Delektowanie się pysznym naparem wymaga jednak regularnego czyszczenia urządzenia, w którym go przyrządzasz. 
Zobacz więcej   

Znajdź nas