Płacimy za Ciebie pierwszą ratę! Sprawdź
Data publikacji: 28 lutego 2011
ARTYKUŁ - RECENZJA PRODUKTOWA

Pamiętaj o ochronie komputera

Podziel się: Dodaj do Facebooka Wrzuć na Twittera Pinterest Dodaj do Google+
Poleć znajomemu Drukuj

Kompleksowa ochrona komputera przed zagrożeniami płynącymi z Internetu jest bardzo istotna. Pozwala zminimalizować ryzyko kradzieży, utraty ważnych danych, haseł loginów, uszkodzenia systemu czy nawet całego komputera. Najprostszą i najwygodniejszą formą ochrony jest instalacja skutecznego programu, który zapewnia pełną ochronę.


Program Norton 360™ oferuje kompleksowe, łatwe w obsłudze funkcje ochrony, które zabezpieczają tożsamość, komputer i ważne pliki przed praktycznie wszystkimi zagrożeniami. W skład pakietu Norton 360™ wchodzą wszystkie najnowsze rozwiązania do ochrony Twojego komputera: szybkie, skuteczne, niewymagające dużej ilości zasobów, a przy tym wyjątkowo łatwe w Symantec Norton 360 5.0 PLużyciu.
Główne zalety to:

 • Kompleksowa, łatwa w obsłudze, szybka i wydajna ochrona zabezpiecza użytkowników przed działaniami przestępców internetowych, zagrożeniami dla komputera pochodzącymi z Internetu oraz przed utratą plików.
 • Technologia Insight pozwala natychmiast sprawdzać pochodzenie plików i czas ich istnienia, aby jak najszybciej wykrywać i powstrzymywać oprogramowanie typu „crimeware”. TYLKO W ROGRAMACH NORTON
 • Funkcja optymalizacji komputera poprawia wydajność systemu. ULEPSZENIE
 • Łatwe w obsłudze narzędzie do automatycznego tworzenia kopii zapasowych umożliwia bezpieczną archiwizację rodzinnych zdjęć i filmów cyfrowych, pobranej muzyki, dokumentów finansowych i innych ważnych plików.
 • Funkcja zarządzania kontrolą rodzicielską umożliwia monitorowanie działań dzieci w Internecie i ich ochronę przed zagrożeniami pochodzącymi z sieci. TYLKO W PROGRAMACH NORTON
 • Skaner treści społecznościowych Norton Safe Web umożliwia sprawdzanie tablicy i wiadomości w serwisie Facebook pod względem nieprawidłowych łączy i innych zagrożeń bezpośrednio w Centrum sterowania Norton. NOWOŚĆ!!!
 • Program Norton Identity Safe umożliwia zapamiętywanie i zabezpieczanie nazw użytkownika i haseł przez program Norton 360 oraz ich automatyczne wprowadzanie. TYLKO W PROGRAMACH NORTON / ULEPSZENIE
 • Alerty o wydajności ostrzegają o spowolnieniu działania komputera przez aplikacje, aby można było wprowadzić zmiany w celu poprawy wydajności komputera. NOWOŚĆ!!!
 • Usługa Norton Safe Web umożliwia ostrzeganie przed niebezpiecznymi lub fałszywymi witrynami bezpośrednio w wynikach wyszukiwania i automatyczne blokowanie takich stron. ULEPSZENIE
 • Dostęp za pośrednictwem sieci WWW zapewnia możliwość szybkiego i łatwego pobierania oraz udostępniania plików zapisanych w kopiach zapasowych online w dowolnym miejscu i czasie, dzięki chronionej hasłem stronie internetowej dostępnej tylko dla użytkownika.
 • Technologia ochrony SONAR 3 oparta na analizie zachowań monitoruje komputer pod względem podejrzanych zachowań w celu szybkiego wykrywania nowych ataków, oprogramowania typu „crimeware” i innych zagrożeń. TYLKO W PROGRAMACH NORTON / ULEPSZENIE
 • Ochrona przed wyłudzeniem danych umożliwia blokowanie fałszywych witryn internetowych, tworzonych przez przestępców w celu dokonywania kradzieży tożsamości i pieniędzy. ULEPSZENIE
 • Oceny aplikacji funkcji Norton Insight poprawiają wydajność komputera, identyfikując i skanując wyłącznie zagrożone pliki, co przyspiesza wykonywanie operacji skanowania i ogranicza ich częstotliwość.

Ważne jest również, aby program przy zachowaniu maksymalnego poziomu zabezpieczenia jak najmniej obciążał system, a co za tym idzie nie zmniejszał wydajności komputera. Ten warunek spełnia Norton 360™. Dodatkowo pozwala on na optymalizację wydajności poprzez:

 • Dostosowywanie ustawień, identyfikację i naprawę błędów w celu optymalizowania działania komputera
 • Usuwanie zbędnych plików zapisywanych w trakcie sesji internetowych oraz plików tymczasowych
 • Defragmentację i czyszczenie rejestru w celu szybszego uruchamiania programów
 • Defragmentację dysku w celu zapewnienia optymalnej pracy
 • Zarządzanie ustawieniami aplikacji uruchamianych automatycznie wraz z systemem w celu zoptymalizowania rozruchu


 
Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?
0 0
Podziel się: Dodaj do Facebooka Wrzuć na Twittera Pinterest Dodaj do Google+
Zgłoś błąd na stronie
Prześlij uwagi
Zobacz także
article-photos/1150882168/miniatura.png
Dokumenty, zdjęcia, muzyka, filmy – wszystko, co masz na swoim komputerze, przechowywane jest na jego dysku twardym.
article-photos/847046356/miniaturka.png

Małe urządzenia, które spełnią Twoje oczekiwania.
 

article-photos/730470434/norton2011.png

Lepsza, skuteczniejsza ochrona przed przestępczością internetową.

article-photos/419308872/witalogonew.JPG
Może się wydawać, że hasło „Witaj szkoło!”, które już od połowy sierpnia ozdabia m.in. stoiska z artykułami papierniczymi, nie kojarzy się przyjemnie. Zwłaszcza dzieciom. Rzeczywistość wygląda jednak inaczej, ponieważ oprócz przyborów szkolnych uczeń może dostać pomoc edukacyjną w postaci notebooka.
article-photos/195319204/logo kab.png
Jeszcze przed zakupem komputera warto sprawdzić, w jaki rodzaj złącz jest wyposażony. Decyduje to o tym, jakie urządzenia będzie można później do niego podpiąć.
Zobacz inne porady dotyczące wyboru sprzętu
Prezentujemy porady i wskazówki dotyczące tego co wybrać i jak wybrać.
Przejdź na stronę główną porad dotyczących wyboru sprzętu
Komputery

Komputery

Pokaż wybrane artykuły

Pokaż artykuły

według kryteriów
Pokaż wybrane artykuły

Poinformuj

nas o czym powinniśmy napisać Wyślij

Ostatnio

dodane artykuły

Jakie są zalety i wady laptopów 2 w 1?

Laptopy hybrydowe i konwertowane łączą cechy laptopa i tabletu. Opisujemy wady i zalety tego rozwiązania, najciekawsze modele i doradzamy na co zwracać uwagę kupując tego typu urządzenie.
Zobacz więcej   

Ranking TOP laptopów Premium

Myślisz o zakupie naprawdę dobrego laptopa do pracy? Zapoznaj się z rankingiem najlepiej ocenianych laptopów premium w naszym sklepie.
Zobacz więcej   

Recenzja: For Honor - ad mortem, inimicus!

For Honor to dynamiczna rozrywka, oferująca niezapomniane i wymagające starcia podczas wielkich bitew, jak i pojedynków jeden na jeden. Jedna z niewielu, która daje tak wielką satysfakcję z walki bronią białą - Paweł recenzuje grę For Honor.
Zobacz więcej   

Znajdź nas