Płacimy za Ciebie pierwszą ratę! Sprawdź

Activision Skylanders Imaginators Sensei: Tri-Tip

figurka do gry

Activision nr kat. 1096756

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.- sob. 8:00 - 21:00
nd. 9:00 - 19:00

Rodzaj  figurka
Seria  Skylanders Imaginators
Platforma  Playstation 4, Playstation 3, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Wii U
59 zł
Brak w sklepach stacjonarnych
Brak możliwości dostawy
Niedostępny
figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Tri-Tip
Activision Skylanders Imaginators Sensei: Tri-Tip
59 zł
Brak w sklepach stacjonarnych
Brak możliwości dostawy
Niedostępny
Opis i dane
Seria Skylanders kontynuuje wprowadzenie interesujących postaci, które dzieci na pewno pokochają. Skylanders Imaginators zapewnia fanom nowe postacie zwane Senseiami, wśród których znalazło się 20 nowych bohaterów i 11 byłych złoczyńców, takich jak: Kaos czy Crash Bandictoot.

Każdy Sensei jest mistrzem jednej z 10 potężnych klas bitewnych. Będąc najlepszymi z najlepszych, tylko oni mogę korzystać ze Sky-Chi - ostatecznego superciosu. Sensei Skylanders mają też dostęp do wyjątkowych rodzajów broni, specjalnych miejsc w grze oraz kilku innych unikalnych ciekawostek.

Tri-Trip

Tri-Tip, na długo zanim został Senseiem, przemierzał Skylands w poszukiwaniu mitycznego teleportującego się orzechowca, który podobno nigdy nie zapuszcza korzeni w jednym miejscu. Po wielu latach tropienia w końcu odnalazł drzewo i nim kolejny raz zdążyło zniknąć, Tri-Tip zerwał Złoty Orzech, który – jak powszechnie uważano – miał wskazać cel w życiu temu, kto go rozłupie. Ku jego rozczarowaniu magiczny orzech, choć uderzał w niego swoją twardą głową z całych sił, nie dawał się rozłupać.

Zdając sobie sprawę, że nie jego głowa, lecz broń o niebotycznej mocy jest w stanie roztrzaskać magiczną łupinę, postanowił wykuć potężną buławę i trenować z najznamienitszymi wojownikami, aby zostać najlepszym z najlepszych w kategorii „Smashing”. Jednakże w dniu, w którym był w końcu gotów, by rozbić łupinę, zawahał się. Tego dnia Tri-Tip zrozumiał swoje przeznaczenie – to, do czego zamknięty orzech prowadził go od samego początku. Jego przeznaczeniem było używać wszystkich swoich zdolności, by chronić Skylands. Tri-Tip ofiarował nierozłupany orzech jednemu ze swych uczniów i dołączył do grona Skylanderów.

Dane

figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Tri-Tip

Rodzaj  figurka
Seria  Skylanders Imaginators
Platforma  Playstation 4, Playstation 3, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Wii U
Opis  Każdy Sensei jest mistrzem jednej z 10 potężnych klas bitewnych. Będąc najlepszymi z najlepszych, tylko oni mogę korzystać ze Sky-Chi - ostatecznego superciosu. Sensei Skylanders mają też dostęp do wyjątkowych rodzajów broni, specjalnych miejsc w grze.
Gwarancja   
Szczegółowe warunki gwarancji  Brak karty gwarancyjnej
Producent   
Nazwa producenta / importera  CD Projekt SA
Zgłoś błąd na tej stronie
Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu
Pasuje do
Dla tego Towaru nie ma jeszcze pytań

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Activision Skylanders Imaginators Sensei: Tri-Tip

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Activision Skylanders Imaginators Sensei: Tri-Tip, wpisz 1096756 w wyszukiwarce euro.com.pl.