Płacimy za Ciebie pierwszą ratę! Sprawdź

Activision Skylanders Imaginators Sensei: Tae Kwon Crow

figurka do gry

Activision nr kat. 1096754

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.- sob. 8:00 - 21:00
nd. 9:00 - 19:00

Rodzaj  figurka
Seria  Skylanders Imaginators
Platforma  Playstation 4, Playstation 3, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Wii U
54,99 zł
Brak w sklepach stacjonarnych
Brak możliwości dostawy
Niedostępny
figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Tae Kwon Crow
Activision Skylanders Imaginators Sensei: Tae Kwon Crow
54,99 zł
Brak w sklepach stacjonarnych
Brak możliwości dostawy
Niedostępny
Opis i dane
Seria Skylanders kontynuuje wprowadzenie interesujących postaci, które dzieci na pewno pokochają. Skylanders Imaginators zapewnia fanom nowe postacie zwane Senseiami, wśród których znalazło się 20 nowych bohaterów i 11 byłych złoczyńców, takich jak: Kaos czy Crash Bandictoot.

Każdy Sensei jest mistrzem jednej z 10 potężnych klas bitewnych. Będąc najlepszymi z najlepszych, tylko oni mogę korzystać ze Sky-Chi - ostatecznego superciosu. Sensei Skylanders mają też dostęp do wyjątkowych rodzajów broni, specjalnych miejsc w grze oraz kilku innych unikalnych ciekawostek.

Tae Kwon Crow

Tae Kwon Crow był niegdyś przywódcą nikczemnej bandy powietrznych piratów w Skyhighlands. Bycie piratem nigdy nie było jednak jego prawdziwą pasją. Jedyne, co miało dla niego znaczenie, to powstrzymywanie każdego, kto „odważył” się zrobić coś, co on uważał za niezgodne z charakterem danej osoby. Jeśli piekarz „ośmielił” się upiec ciasto, Crow go powstrzymywał. Jeśli zwyczajna owca „ośmieliła” się beczeć dłużej niż zwykle, Crow z miejsca kończył ten nonsens.

Tae Kwon Crownie mógł nawet znieść tego, gdy ktoś „śmiał” śmieć cokolwiek zrobić. Lecz gdy został schwytany przez Trap Masters, Master Eon ośmielił się żądać, by zmienił swoje zachowanie i korzystał ze swoich umiejętności w imię dobra. Z początku Tae Kwon Crow był rozgniewany, że Eon ośmielił się na tak śmiałą sugestię.

Jednakże wkrótce uświadomił sobie, że właściwie to mógłby stać się wzorem do naśladowania dla młodych wojowników ninja oraz przestrzegać ich przed mroczną ścieżką. Porzucając swoją katanę dla bardziej tradycyjnych kopnięć z półobrotu, Tae Kwon Crow broni teraz Skylands przed każdym, kto śmie stwarzać zagrożenie.

Dane

figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Tae Kwon Crow

Rodzaj  figurka
Seria  Skylanders Imaginators
Platforma  Playstation 4, Playstation 3, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Wii U
Opis  Każdy Sensei jest mistrzem jednej z 10 potężnych klas bitewnych. Będąc najlepszymi z najlepszych, tylko oni mogę korzystać ze Sky-Chi - ostatecznego superciosu. Sensei Skylanders mają też dostęp do wyjątkowych rodzajów broni, specjalnych miejsc w grze.
Gwarancja   
Szczegółowe warunki gwarancji  Brak karty gwarancyjnej
Producent   
Nazwa producenta / importera  CD Projekt SA
Zgłoś błąd na tej stronie
Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu
Pasuje do
Dla tego Towaru nie ma jeszcze pytań

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Activision Skylanders Imaginators Sensei: Tae Kwon Crow

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Activision Skylanders Imaginators Sensei: Tae Kwon Crow, wpisz 1096754 w wyszukiwarce euro.com.pl.